Advert

ALAÇAMSPOR BOCCE TAKIMINDAN YENİ HEDEFLER

Okul Sporları Türkiye Şampiyonası’nda “Genç Kızlar” Kategorisi’nde Türkiye Şampiyonu olan Alaçamspor Bocce Takımı’nı yeni hedeflere doğru emin adımlarla ilerliyor.

ALAÇAMSPOR BOCCE TAKIMINDAN YENİ HEDEFLER

              Alacam Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan beraberinde Alaçamspor Bocce Takım Antrenörü Gökhan Bozdemir ve sporcuları Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret ettiler. İl müdürü vekili İsmail Tekin ve Spor Şube Müdürü Erkan Özcan  samimi sohbet sonrası başarılı olan öğrencilere spor malzemesi hediye ettiler. Ayrıca  Samsun ziyaretinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne ait Avrupanın 2. büyük bowling salonunda bowling oynayıp keyifli dakikalar geçirdiklerini belirten Antrenör Gökhan Bozdemir fırsat verilirse bowling branşında da çalışmalar yapabileceklerini belirterek yetkililere teşekkür etti.

            Alaçamspor Bocce Takımı öğrencileri yeni hedeflerinde "BOWLİNG" olduğunu belirten Beden Eğitimi Öğretmeni Gökhan Bozdemir, takım sporcularımıza tavsiyesiyle bowling sporunu sevdirmek ve Türkiye Bowling Şampiyonası'nda oynama hedeflerinin olabileceğinin milli sporcu olmayı hedeflediklerini dile getirdiler.

            Daha önce bocceyle başlayan kızların oluşturduğu takım, bir alışveriş merkezindeki bowling salonunda antrenman yapıp kendilerini hazırlıyorlar.

            Alaçamspor Bocce Takımı öğrencileri, Şeyma Nur Akman, Merve Deniz, Betül Akgül, Rabia Nur Uzunay Çeşitli zorluklarla karşılaştıklarını ancak vazgeçmediklerini anlattılar Bowlingin okul sporları arasına girmesiyle takım kuruldu. Zaten teknik bilgilere vakıf olduğumuz için biz direkt takıma girme şansını kazandık. Kentte alışveriş merkezindeki salonda antrenmanlara başladık dedi.

Beden Eğitimi Gökhan Bozdemir:

"TÜRKİYE'DE YENİ HEDEFLERE İMZA ATACAĞIZ" Beden eğitimi öğretmeni Gökhan Bozdemir ise Samsun ve İlçemiz Alaçam'da bocce sporunun çok iyi yerlere geldiğini, eksiklikleri olan bowling sporunda da atağa geçip, bir kız takımı oluşturacaklarını söyledi.

            Öğrencilerin atışlarının gün geçtikçe geliştiğini anlatan Bozdemir, hem okul takımı hem de spor kulübü olarak liglerde yarışabilecek durumda olduklarını vurguladı.

            Dünyanın en büyük bowling salonlarından birisinin Samsun'da olduğunu anlatan Bozdemir, öğrencilerinize yardımcı olunursa Türkiye birinciliğini almamak mümkün değildir dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
EMNİYET MÜDÜRÜ  MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI
EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI