Advert

KYK Öğrencilerinden 15 Temmuz Şehidi Muhammet Ali Aksu'nun mezarına ziyaret

Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Alaçam Öğrenci Yurdunda kalan öğrenciler Yenice Doyran Mahallesindeki 15 Temmuz Şehidi Muhammet Ali Aksu'nun mezarını ziyaret ederek dua ettiler.

KYK Öğrencilerinden 15 Temmuz Şehidi Muhammet Ali Aksu'nun mezarına ziyaret

Alaçam Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürü Selim Erdoğan ile birlikte Alaçam KYK Öğrenci Yurdunda kalan öğrenciler, 15 Temmuz'da İstanbul Esenler'de şehit olan Muhammet Ali Aksu'nu mezarını ziyaret ettiler. Alaçam Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürü Selim Erdoğan burada öğrencileri bilgilendirerek şehitlerimizin ve şehitlik hakkında onları bilgilendirdi.

"Milletin iradesi FETÖ'nün hain tezgahını darmadağın etti"

            Alaçam Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürü Selim Erdoğan "15 Temmuz gecesi ülkeyi bir kaos ortamına sürüklemek, milletin egemenliğini elinden almak ve iradesini gasp etmek için kalkışılan hain darbe teşebbüsünün, canını millet için feda, bedenini de siper eden şehitler ve gaziler sayesinde bertaraf edildi. Milletin iradesi FETÖ'nün hain tezgahını darmadağın etti" dedi.

            Darbe teşebbüsünde gençliğin üzerine düşen vazifeyi hakkıyla yerine getirdiğini ve bu ülkenin geleceğini hayatı pahasına müdafaa ettiğini dile getiren Erdoğan, "Uğruna ne yapsak az, ne desek eksik olacak kahramanlarımız için düzenlediğimiz bu program gençliğimizin 15 Temmuz şehitlerine bir saygı duruşu olacaktır. Bu ruha ve bu ruhu şehitlerimizle birlikte var eden gençlere inancım tamdır" şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
GIDA GÜVENLİĞİ DENETİMLERİ SÜRÜYOR
GIDA GÜVENLİĞİ DENETİMLERİ SÜRÜYOR
ŞİRİNKÖYDE İFTAR
ŞİRİNKÖYDE İFTAR