Advert

"İMKANLAR VE GÜÇ BİRLEŞECEK"

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Alaçamlı muhtarlarla bir araya gelerek "Büyükşehir ve ilçe belediyelerimizin bütün imkanlarını birleştirerek hizmet yoluna koyulduk" dedi.

Toplantıya; Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Demir, İlçe Kaymakamı Fikret Zaman, Belediye Başkanı İlyas Acar, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Mehmet Köse, Ak Parti İlçe Başkanı Selahattin Alkan, Samsun Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, Alaçam Belediyesi Birim Amirleri ve 65 Mahalle Muhtarı katıldı.

            Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ilçelerde başlattığı ‘Muhtarlarla İstişare ve Değerlendirme Toplantıları'nın 12'incisini Alaçam İlçesi'nde gerçekleştirdi. Büyükşehir ile Alaçam Belediyesinin birim amirlerinin yer aldığı toplantıda, muhtarların talep ve önerilerini dinledi.

BAŞKAN ACAR, PLANLI HİZMET VERECEĞİZ

            Alaçam Belediye Başkanı İlyas Acar" Özellikle alt yapı çalışmalarında Büyükşehir Belediyesi ile birlikte hareket edeceğiz. İlçemizin genel problemlerini biliyoruz. Bu 5 yıllık sürede ilçe genelinde Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte vatandaşlarımıza daha kaliteli ve planlı hizmet getireceğiz. Yapılacak çalışmalara azami katkı vereceğiz" dedi.

HEDEF 5 YILDA TAMAMLAMAK

            Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Demir, Büyükşehir Belediyesi'nin ilçe belediyeleri ile güçlerini birleştireceğini söyleyerek "Ortak akılla hareket ederek halkımıza hizmet yarışı içerisinde olacağız. Samsun'un tüm ilçelerini topyekün kalkındıracak, çok daha iyi noktalara getirecek hizmetleri, yatırımları hayata geçireceğiz. İmkan ve kabiliyeti, gücü bir araya getirip inşallah önümüzdeki 5 yılı çok verimli geçirmeyi hedefliyoruz. Bunu da belediyelerimizin tüm imkanlarını birleştirerek, ortak şekilde kullanarak yapacağız. Haktan, hukuktan, hakkaniyetten, gayretten asla geri durmayacağız" dedi. 

            İlçe ve Büyükşehir ayrımını kaldırdıklarını ifade eden Başkan Demir, "Hedefimiz imkanları ve gücü birleştirmek. Önümüzdeki 5 yılda hedefimiz yol, su ve kanalizasyon noktasında hizmetleri tamamlamak. Bu konuyla ilgili ilçe imkanlarımızı sonuna kadar zorlayacağız. Yetmediği yerde Büyükşehir olarak biz destek olacağız" diye konuştu. 

            'Muhtarlarla İstişare ve Değerlendirme' toplantısında ilçede bulunan bütün muhtarların talep ve önerilerini yapılması konusunda notlarını aldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM