Advert

Başkanlardan Bölge Müdürlerine Ziyaret

Doğalgaz dağıtım hizmetlerinden sorumlu "AKMERCAN DELTA" Doğalgaz Dağıtım Sanayi ve Tic. A.Ş. Bölge Müdürlerine ziyaret.

Başkanlardan Bölge Müdürlerine Ziyaret

Belediye Başkanı Hadi Uyar ve Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma ile birlikte Bölgemizde doğalgaz dağıtım hizmetlerinden sorumlu "AKMERCAN DELTA" Doğalgaz Dağıtım Sanayi ve Tic. A.Ş. Bölge Müdürü Mustafa Sezen ve Bafra Ovası Sulama Proje Müdürü Berati Özkan’ı ziyarete bulundular.

             İlk olarak yapılması planlanan doğalgaz dağıtım hattı ve sürecin işleyişi konusunda AKMERCAN DELTA Doğalgaz Dağıtım Sanayi ve Tic. A.Ş. Bölge Müdürü Mustafa Sezen ziyaret ederek bilgi ve fikir alışverişinde bulundular. Başkan Uyar;’’ Belediye Meclisimizden Ekim Ayında aldığımız kararlar ile AKMERCAN DELTA Doğalgaz Dağıtım Sanayi ve Tic. A.Ş tarafından yapımına başlanacak olan doğal gaz hattının alt yapı çalışmalarında, Alaçam Belediyesi sınırları içinde bulunan tüm cadde ve sokaklarda dağıtım şirketince yapılacak olan kazı ve şebeke hattı çalışmalarına destek vereceğiz ve doğalgazın ilçemize en kısa sürede gelmesini sağlayacağız.” dedi. Daha sonra Bafra Ovası Sulama Proje Müdürü Berati Özkan ziyaret edilerek, Uluçay Sedde ve Köprü Projesinde devam eden çalışmalar hakkında istişarede bulundular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
GIDA GÜVENLİĞİ DENETİMLERİ SÜRÜYOR
GIDA GÜVENLİĞİ DENETİMLERİ SÜRÜYOR
ŞİRİNKÖYDE İFTAR
ŞİRİNKÖYDE İFTAR