Advert
Advert

Kaymakam Zaman'a Bocce Sporunu Tanıttılar

Altın Kızlar Kaymakam Zaman'ı makamında ziyaret etti

Kaymakam Zaman'a Bocce Sporunu Tanıttılar

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman'ı Makamında ziyaret eden Alaçamspor Başkanı Özcan Nazlım, yönetim kurulu üyesi Süleyman Sevinç, Bocce Spor dalında Alaçamı temsilen Türkiye Şampiyonasında derece yapmış sporcular ve Antrenörleri Gökhan Bozdemir ile birlikte ziyaret ettiler.

            Nisan ayında Antalya Kemer'de yapılan Bocce Türkiye Şampiyonasında Samsun İlini temsilen katılıp bir çok derece elde eden sporcularımızdan Aylin Emir (milli sporcu), Semra Kocabaş, Ayşegül Gürel, Nuray Deniz, Milli takım antrenörü Gökhan Bozdemir Alaçam Spor Başkanı Özcan Nazlım ve yönetim kurulu üyesi Süleyman Sevinç ile birlikte Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman'a hoş geldin ziyaretinde bulundular.

            Bocce sporunun Alaçam'ın gençleri için ne kadar önemli olduğunu Milli takım antrenörü Gökhan BOZDEMİR anlatıp, Sizlerinde desteği ile daha büyük başarılar yakalamayı arzu ettiklerini söyledi.

            Kaymakam Zaman İlçemizi Antalya'da temsil eden bu kızlarımızı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Bocce Sporuna ve Sporcularımıza elimizden gelen her türlü imkanı kullanarak onların başarılardı bizim de bir katkısız olur inşallah dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SAMSUN JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE DARBE
SAMSUN JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE DARBE
EMNİYETTEN MOTOSİKLET UYGULAMASI
EMNİYETTEN MOTOSİKLET UYGULAMASI