Advert

BAŞKAN BEDİR, 14 AĞUSTOSTA YAPILACAK OLAN ETKİNLİK İÇİN DAVETİYE DAĞITIYOR

Alaçam Ziraat Odası ve Muhtarlar Derneğinin Yöresel ürünler tarım festivali ve yağlı güreşleri için ilçe dışında bulunan dernekleri ziyaret ederek davetiye ve afişleri dağıtıyor.

BAŞKAN BEDİR, 14 AĞUSTOSTA YAPILACAK OLAN ETKİNLİK İÇİN DAVETİYE DAĞITIYOR

                Alaçam Ziraat odası başkanı sayın Hüseyin Bedir, 14 Ağustos'ta Alaçam Geyikkoşan yeni güreş alanında yapılacak olan Yöresel ürünler tarım festivali ve yağlı güreşlerine ait davetiye ve afişleri İlçe dışında bulunan Derneklere bizzat giderek etkinliği davet etti.

               İlçe dışında bulunan Alaçamlılar Derneklerini bizzat ziyaret ederek dernek başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte görüşerek 1.cini düzenleyeceğimiz 14 Ağustos 2019 Çarşamba günü Saat 10.00'da başlayacak olan etkinliğimiz Alaçam Geyikkoşan yeni güreş alanında yapılacak olan Yöresel ürünler tarım festivali ve yağlı güreşlerine davet etti.

                Yapmış olduğu Dernek ziyaretlerinde ise Dernek Başkanları 1.cisini düzenleyecek olan Alaçam Ziraat Odası ve Muhtarlar Derneğinin Yöresel ürünler tarım festivali ve yağlı güreşlerine bizzat katılmak istediklerini dile getirerek inşallah yönetim kurulu ve üyelerimiz ile birlikte gelerek oradaki havayı teneffus edeceklerini dile getirdiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
EMNİYET MÜDÜRÜ  MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI
EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI