Advert

ÜÇ İLÇEYE BİR KAYMAKAM

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman üç ilçenin kaymakamlık görevini yürütüyor.

ÜÇ İLÇEYE BİR KAYMAKAM

Yakakent Kaymakamı Bahar Kaya’nın yurtdışı görevlendirilmesi nedeni ile Yakakent Kaymakamlığına, 01/07/2019tarihi itibarıyla Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman Bakıyor.

Bafra Kaymakamı Ahmet Adanur, Trabzon Büyükşehir Belediyesine genel sekreter olarak göreve başladı. Ataması yapılan KaymakamAhmet Adanur’dan boşalan Bafra Kaymakamlığına Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman Bakıyor.

Alaçam Kaymakamlığı görevini yürüten Fikret Zamanvekaleten Yakakent ve Bafra İlçe Kaymakamlığı görevini yürütmesiyle birlikte görev sayısı 3’e çıktı.

Üç ilçeye bakan Kaymakam Fikret Zaman haftanın belirligünlerinde vekalet ettiği Yakakent ve Bafra İlçe Kaymakamlıklarına giderek Kaymakamlık görevini yürütüyor.

Fikret Zaman Kimdir: 1968 yılında Kars’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi mezunudur. Yüksek Lisansını Süleyman Demirel Üniversitesi Kamu Yönetimi Anabilim dalında tamamladı. İnhisar (Bilecik), Çağlayancerit (Kahramanmaraş), Keçiborlu (Isparta), Tonya ve Vakfıkebir (Trabzon) İlçelerinde Kaymakamlık; Bingöl, Aksaray, Çorum İllerinde Vali Yardımcılığı ve Savaştepe (Balıkesir) Kaymakamlığı görevlerinde bulundu. Zaman, İngilizce bilmekte olup, evli ve iki çocuk babasıdır. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
EMNİYET MÜDÜRÜ  MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI
EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI