Advert

BAFRA'DA DOLMUŞÇULAR KONTAK KAPATTI

Bafra ilçesinde 1 ve 3 nolu dolmuş hattı Bafra Belediyesi önünde kontak kapatma eylemi yaptılar.

BAFRA'DA DOLMUŞÇULAR KONTAK KAPATTI

            Bafra’da 2 nolu dolmuş hattının Bafra Devlet Hastanesine çıkmasını protesto eden 1 ve 3 nolu dolmuş hattı çalışanları Bafra Belediyesi önünde kontak kapatma eylemi yaparak haklarımızı sonuna kadar kullanacağız dedi. 1 ve 3 nolu dolmuş hattı başkanı Yalçın Kurtça, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’a bu sizin önünüze atılan bir bomba başkanım devletimize saygımız sonsuz ama bizi çok mağdur ettiler dedi.

            Kurtça, Biz kimsenin Bafra Devlet Hastanesine çıkmamasından yana değiliz, o tarafta 5 tane mahalle var elbette çıkacaklar kimse mağdur olmasın ama kirazlar kavşağından çıkacak benim müşterimi alacak böyle birşey yok  halbuki  bir link oluşturulsa oradan çıkılsa daha güzel olacak.  

            Bayrak Sokak, Musa Cevher Dudayev Bulvarı, Gençlik Caddesi  bizim güzergahımız bu kadar.Dolmuş hatlarımızın yarısı çalışıyor, yarısı yatıyor diyen Kurtça,  benim arabam gençlik caddesinde müşteriyi alıyor. 2 nolu hatta girdimi aynı istikamete 1 nolu hattın hiç bir özelliği kalmıyor." dedi.

            Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ise, Bu şekilde çözüm olmayacağını yolu açmalarını rica ederek. gelin makamımda sizi misafir edeyim sorunu birlikte çözelim diyerek dolmuş başkanı Yalçın Kurtça'yı makamında kabul etti. Daha sonra dolmuşçuların kontak kapatma eylemi sona erdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
EMNİYET MÜDÜRÜ  MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI
EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI