Advert

ALAÇAM'DA BAYRAMLAŞMA

Kurban Bayramı dolayısıyla Alaçam'da bayramlaşma programı Bayramın ikici günü saat 15:00 de Cumhuriyet Meydanında yapıldı.

ALAÇAM'DA BAYRAMLAŞMA

             Cumhuriyet Meydanında yapılan bayramlaşma programına, AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, İlçe Kaymakamı V. Mahmut Halal, Belediye Başkanı İlyas Acar, İlçe Emniyet Müdür Vekili Erol Can Keskin, İlçe Jandarma Komutanı Samet Kuruçelik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, Ak Parti İlçe Başkanı Selahattin Alkan, MHP İlçe Başkanı Erdinç Gül, CHP İlçe Hasan Varoğlu, Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Aydoğdu, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Vedat Özyılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir ve Ziraat Odası delegeleri, daire amirleri, belediye meclis üyeleri, kamu kurum kuruluş temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "Mübarek Kurban Bayramı, dünyanın neresinde ve rengi, ırkı, dili ne olursa olsun bütün Müslümanları aynı duygu ve değerlerde buluşturmakta, kalplerimizi yakınlaştırmakta ve birliğimizi perçinlemektedir." değerlendirmesinde bulundu.

Karaaslan, millet olma bilincini tazeleyen, birlik, beraberlik, kardeşlik, paylaşma duygularını zirveye taşıyan, bereketiyle gönülleri besleyen Kurban Bayramı'na bir kez daha ulaşmanın huzurunu ve sevincini yaşadıklarını belirtti. Bayramların insanları birbirine daha çok yakınlaştırdığını vurgulayan Karaaslan, "Mübarek Kurban Bayramı, dünyanın neresinde ve rengi, ırkı, dili ne olursa olsun bütün Müslümanları aynı duygu ve değerlerde buluşturmakta, kalplerimizi yakınlaştırmakta ve birliğimizi perçinlemektedir." ifadesini kullandı.

Belediye Başkanı İlyas Acar, "Bayramlar sevgi, saygı, dostluk, barış ve hoşgörünün hakim olduğu, birlik ve beraberliğin pekiştiği, yardımlaşma duygularının ön plana çıktığı ve bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği kuvvetlendiği günlerdir. İlçe halkımızın Kurban Bayramını kutlar, sağlık huzur ve esenlik içerisinde bir bayram geçirmelerini temenni ederim" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
EMNİYET MÜDÜRÜ  MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI
EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI