Advert

ÖMER ASAF, ERKEKLİĞE İLK ADIMINI ATTI

Alaçam belediyesi Basın Yayın Müdürü olarak görev yapan Murat Güney ve İmam Hatip Lisesi Öğretmeni Pervin Güney’in biricik oğulları Ömer Asaf görkemli sünnet şöleni ile "erkekliğe merhaba diyerek ilk adımını attı".

ÖMER ASAF, ERKEKLİĞE İLK ADIMINI ATTI

              Alaçam belediyesi Basın yayın müdürü olarak görev yapan Murat Güney ve İmam Hatip Lisesi Öğretmeni Pervin Güney’in oğulları Ömer Asaf, Alaçam Geyikkoşan Çok Amaçlı Düğün Salonu'nda düzenlenen görkemli sünnet şöleni ile "erkekliğe merhaba diyerek ilk adımını attı".

Bayramın 3. Günü gerçekleştirilen sünnet törenine, Güney ailesinin sevenleri, akrabaları ve dostları katıldı. Birbirinden leziz ikramların yapıldığı sünnet merasiminde Kuranı Kerim tilaveti, Semazen gösterileri, ilahiler ve pasta kesimi ile devam etti.

Alaçam belediyesi Basın yayın müdürü olarak görev yapan Murat Güney ve İmam Hatip Lisesi Öğretmeni Pervin Güney Çifti "Oğlumuz Ömer Asaf’ın sünnet töreninde bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz" dediler. Davet boyunca davetlilerle yakından ilgilenen Güney çifti, "Biricik oğlumuz Ömer Asaf’ın sünnet düğününe gelerek bizleri onurlandıran dost ve akrabalarımıza teşekkür ederiz. Oğulları Ömer Asaf’a muhteşem bir sünnet düğünü yaparak, evlatlarının erkekliğe ilk adımı atmasının sevinç ve onurunu yakınları ve dostları ile birlikte paylaştılar.

Güney Ailesi, gelen misafirlerle yakından ilgilenerek, "Bu güzel ve anlamlı günümüzde bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyoruz" dediler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
EMNİYET MÜDÜRÜ  MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI
EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI