Advert

CUMHURBAŞKANIMIZA VERDİKLERİ SÖZÜ TUTTULAR

Alaçamspor Boocce takımı sporcuları 17-23 Kasım 2019 tarihinde Kamboçya da yapılacak Dünya Bocce Petank Şampiyonasın katılacak

CUMHURBAŞKANIMIZA VERDİKLERİ SÖZÜ TUTTULAR

19-20 Ağustosta Ankara Kahramankazan'da yapılan Bocce Petank  Dünya Şampiyonası Milli takım seçmelerine katılan Alaçamspor Bocce takımı  sporcuları  Semra Kocabaş ve Ayşegül Gürel  Gençler, Aylin Emir ve Selma  Kalanç  Büyük Bayanlar Kategorilerinde Türkiye'yi temsil etmeyi hak kazandılar.

                Beden Eğitimi Öğretmeni Milli takım antrenörü Gökhan Bozdemir, sporcularımla Alaçamı, Samsunu ve Türkiye'yi temsilen bir çok ulusal ve uluslararası başarılar kazandık. Türk Milli takımının yarısını Alaçamın gençlerinin oluşturmasının gururunu yaşıyoruz. Gökhan Bozdemir bize her zaman destek veren Samsun Milletvekili Sayın Çiğdem Karaaslan Hanımefendi ile beraber Kasım 2018 de Cumhurbaşkanımızın huzuruna çıktığımızda cumhurbaşkanımız bizden dünya şampiyonluğu istedi. Sporcularımla beraber söz verdik. Hedefimiz 17-23 Kasım 2019 tarihinde Kamboçya da yapılacak Dünya Bocce Petank Şampiyonasında birincilik kürsüsünde Milli Marşımızı çaldırmak  olduğunu söyledi. Bize destek veren herkese şahsım ve öğrencilerim adına çok teşekkür ediyorum dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
EMNİYET MÜDÜRÜ  MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI
EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI