Advert

ANKARALI AYŞE COŞTURDU

Ankaralı Ayşe Dinçer, Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Türk Halk Müziği Korosu ses sanatçılarından Neşe Demir konser verdi.

ANKARALI AYŞE COŞTURDU

Alaçam Belediyesi tarafından organize edilen konser Cumhuriyet Meydanında binlerce kişiye ev sahipliği yaptı. Konsere, Belediye Başkanı İlyas Acar, İlçe Emniyet Müdür Vekili Erol Can Keskin, Jandarma Komutanı Samet Kuruçelik, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP Samsun Ocak Başkanı İbrahim Bahar Mert, MHP Alaçam İlçe Başkanı Erdinç Gül ve Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP Bafra İlçe Başkanı Barbaros Turna, Alaçam Ülkü Ocakları Başkanı Uğur Demir, İstanbul Alaçam Dernekleri Federasyonu (ALDEF) Genel Başkanı Sefer Aksoy ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir, AK Parti Alaçam Yönetim Kurulu Üyeleri, İstanbul Alaçamlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Elibol, 19 Mayıs Alaçamlılar Dernek Başkanı Abdullah Bülbül, Alaçam Baro Temsilcisi Av. Arif Kır, Kamu Kurum Müdürleri, Belediye Birim Amirleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaşlar katıldı

            Konserin açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı İlyas Acar, 17 Ağustos Marmara Depreminde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’ta rahmet diliyorum. Ayrıca Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün Ankara’dan çıkıp Afyon ve Konya yol aldığı 30 Ağustos zaferini taçlandırdığı eşsiz bir tarihtir 17 Ağustos. Göreve geldiğimiz tarihten itibaren bir çok yeniliğe imza attık ve de devam ediyoruz. Alaçam’a siz saygı değer Alaçamlı halkına layık olmak adına gece gündüz çalışıyoruz. Seçim çalışmalarımız esnasında söz verdiklerimizi bir bir gerçekleştiriyoruz.

            Alaçam Belediye hizmet binamızı yeniledik, kapalı pazar yerimizi vatandaşlarımızı soğuktan korumak için kapatıyoruz. Bugün Alaçam Belediyesi Sosyal Tesislerimizin temeli attık. Karşıyaka Mahallemizin yolunu asfaltladık ve köprü yapımı kaldığı yerden devam ediyor. İlçemizin bir çok yerinde asfalt yol çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzdeki yıldan itibaren doğalgaz çalışmalarına başlıyoruz. İlçemizi yeni bir hayvan pazarına kavuşturacağız. İlçemizde Yenice ve Kızlan Mahallerinde spor tesisleri kazandıracağız. Ben 2014 yılında Alaçam Belediyesini bıraktığımda borcu 4 trilyondu, ama belediye aldığımızda borç tutarı 13 trilyon dur. Biz kolay bir belediye alamadık. 4 aydır yaptıklarımız ortada bizler milletimizin hizmetkarıyız. Bugün burada olmamıza vesile olan sizlersiniz, sizlere şükranlarımı sunuyorum. Genç işadamları derneğimizi kuruyoruz ,yeni fikirler ve projeler üreterek Alaçam’da istidam sağlamak istiyoruz. Allah birliğimizi beraberliğimizi daim etsin inşallah. Biz Alaçamı Seviyoruz . 30 yıllık siyasi hayatım boyunca asla menfaat ve koltuk uğruna siyaset yapmadım. Benim için her hey Alaçam’a ve halkımıza hizmetten geçiyor. Konserde emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.”dedi.

            Yaklaşık 4 saat süren konserde Ankaralı Ayşe Dinçer ve Neşe Demir sevilen hareketli şarkıları ve oyun havalarıyla kalabalığı coşturdu. Belediye Başkanı İlyas Acar, konser sonunda ses sanatçıları Ayşe Dinçer, Neşe Demir, Sunucu Kasım Aslan, Zurna ve üflemeli sazlar sanatçısı Adil Çelebi ile Tuncay Gönen ve Orkestrası Grup Dincer’e teşekkür ederek plaket ve çiçek takdim etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
EMNİYET MÜDÜRÜ  MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI
EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI