Advert

ENGELLİLER DERNEĞİNDEN YÜKSEL SEZGİN'E TEŞEKKÜR

Alaçam Engelliler Derneği Tarafından Alaçamlı Hayır Sever Yüksel Sezgin'e "TEŞEKKÜR BELGESİ"

ENGELLİLER DERNEĞİNDEN YÜKSEL SEZGİN'E TEŞEKKÜR

            Alaçamlı hayırsever hemşehrimiz Yüksel Sezgin tarafından Alaçam Engelliler Derneğine yaklaşık 70 adet tekerlekli sandalye göndererek ihtiyaç sahibi ailelere verildi.

 

            Alaçam Engelliler Derneği Başkan yardımcısı Cevdet Topal, “Kendisi Alaçam’lı ve Gölcükte yaşıyor, doğduğu topraklarda olmamasına rağmen İlçemizi unutmayarak ilçemize yaptığı bu tür yardımlardan dolayı bizlerde çok memnun kaldık, burada yapılan hayır ve bağışlardan dolayı Alaçam Engelliler Derneği tarafından ihtiyaç sahiplerine teslim ediyoruz. Hayırseverimiz Yüksel Sezgin’e yaptıkları yardımlardan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

            Yüksel Sezgin; Burada amaç insanlarımıza yardımcı olunması ve en iyi hizmeti almasıdır, bizler de elimizden geldiği kadar gücümüzün yettiği kadar destek olmaya çalışıyoruz 25 yıldan bu yana Eğitime ve öğrencilere yapmış olduğumuz yardımlardan dolayı başka insanlara da örnek olur ve bizim gösterdiğiniz duyarlılığı onlarda gösterirler” dedi.    Yüksel Sezgin; Alaçam’da doğmuş, ilkokul ve orta öğrenimini Alaçam’da yapmış, daha sonra Astsubay olarak 35 yıl vatanına hizmet edip daha sonra emekli olmuş bir Alaçam sevdalısı. Her yıl Alaçam’da ihtiyaç sahibi öğrencilere destek olmakta. 25 yıldan bu yana her yıl gücü yettiğince Alaçam’da ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere eğitime destek vermeye çalışan emekli astsubay Yüksel Sezgin’e teşekkür ediyoruz  dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
EMNİYET MÜDÜRÜ  MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI
EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI