Advert

KAYMAKAM ZAMAN'DAN, EĞİTİM SEFERBERLİĞİ

Alaçam İlçe Kaymakamı Fikret Zaman başkanlığında 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı içerisinde Lise Okul Müdürleri ile "Eğitim Seferberliği” adı altında toplantı yapıldı.

KAYMAKAM ZAMAN'DAN, EĞİTİM SEFERBERLİĞİ

Alaçam ilçesinde Eğitim çıtasının daha da yükseltilmesi için çalışan ve üniversiteyi kazanan öğrenci sayısında ki düşüş ile dikkatleri çeken Zaman,“Alaçam ilçesinde bu yıl öncelik Eğitim olacak” dedi. İlçe Kaymakamı Fikret Zaman başkanlığında ilçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural ve Şube Müdürleri, Lise Müdürlerive Esnaf Odası Başkanı Vedat Özyılmaz'ın katıldığı toplantıda Kaymakam Zaman, ilçemizde Eğitim için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayın mesajını verdi.

            Üniversite çağına gelmiş ve Liseden mezun olmuş öğrencilerimiz için Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bünyesinde kurslar açılması daha fazla öğrenciye ulaşılması ilçemizin başarısını yükseltebilmek için adeta seferber olunmasıgerektiğini söyledi.Öğrencilerimizden yıl sonunda mezun olduklarında girmiş oldukları üniversitede gösterdikleri başarıyı nasıl elde ettirebiliriz sorularını toplantıda ele alarak görüş alış verişinde bulundular.

            Kaymakam Zaman,“Bu yıl sonunda bir önceki yılın başarısını ikiye katlamak ve öğrencilere daha fazla zaman ayırarak onlara gerekirse hafta sonları ek etüt yapmalarının sağlanması gibi çeşitli imkanlar sağlanarak onları üniversiteye daha iyi bir şekilde hazırlaya biliriz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
EMNİYET MÜDÜRÜ  MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI
EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI