Advert

KIZLAN'DAN "BARIŞ PINARI HAREKATINDA" TAM DESTEK

Alaçam Kızlan ilk ve ortaokulu Öğretmen ve öğrencileri "BARIŞ PINARI HAREKATINDA" görevde olan mehmetçiğimize destek olmak için kareografi düzenlediler.

KIZLAN'DAN

               Alaçam'a 25 Kilometre uzaklıkta bulunan Kızlan ilk ve ortaokulu Öğretmen ve öğrencileri tarafından "BARIŞ PINARI HAREKATINDA" görevde olan mehmetçiğimize destek olmak için kareografi düzenlediler. Kızlan ilk ve ortaokulu Öğretmen ve öğrencileri tarafından "BARIŞ PINARI HAREKATINDA"ki Askerimize sevgilerini göstermek için "BARIŞ PINARI" yazılı koreografi çalışması gerçekleştirdi. Öğrencilerimiz kalplerimizin Türk Silahlı Kuvvetleri ile olduğunu göstererek askerimize Kızlan'dan sevgilerimizi gönderdi.

                Kızlan İlk ve Ortaokulu Müdürlüğünün ortaklaşa hazırladıkları koreografi ile ilgili, "Kahraman ordumuz, zalimlere korku ve mazlumlara umut olmak için Barış Pınarı Harekatı yaparak kahramanca bir hareketin içerisine girdi. Onlar kötülükleri ortadan kaldırmak için elleriyle mücadele ederken, bizler de burada ordumuzun muzaffer olması ve attıklarının isabetli olması için dilimiz ve gönlümüzle onlara destek olmak için toplandık. Bu mübarek günün yüzü suyu hürmetine sen Mehmetçiğimizin ayağına taş değdirme Allah'ım. İnşallah ordumuz, oradaki unsurları temizleyerek kahramanlık destanı yazacaktır" dediler.

            Geçen yıl Afrin'e de destek vererek mektup yazan okul öğrencileri bu yıl da "BARIŞ PINARI HAREKATINDA"  destek amaçlı koreografi çalışması ile destek oldular.

            Bizlerde Alaçam'ın Sesi Gazetesi olarak vatan, millet, Mehmetçik sevgisi aşılayan Kızlan İlk ve Ortaokulu Müdürlüğü idareci ve öğretmenlerini tebrik ediyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
EMNİYET MÜDÜRÜ  MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI
EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI