Advert

DAİRE AMİRLERİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İlçe Kaymakamı Fikret Zaman, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda Daire Amirleri İle Güncel Konular Hakkında Toplantı Yaptı.

DAİRE AMİRLERİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

           5442 Sayılı İl İdaresi Kanununun 40. Maddesi gereği yapılan İlçe Daire Amirleri Toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı salonunda Kaymakam Fikret Zaman başkanlığında yapıldı.

                Toplantıda; kamu hizmetlerinin sunumunda kalitenin arttırılması, vatandaş memnuniyeti, insan odaklı hizmet anlayışının tesis edilmesi, kamu hizmetlerinde etkinlik, tasarruf ve verimliliğin arttırılması, mesai saatlerine dikkat edilmesi, kılık kıyafete özen gösterilmesi, hizmet sunumunda varsa aksayan yönlerin tespiti ve giderilmesi, emniyet ve asayiş hizmetlerinin etkin şekilde devamlılığının sağlanması konularında dikkat edilmesi ve yapılması gereken hususlar görüşüldü.

                İlçemiz Daire amirlerinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda kurumların sorunları, kurumlar arası işbirliğini artırmaya yönelik çözüm yolları, kurumların çözüm odaklı aktif bir şekilde işbirliği halinde çalışmasına ilişkin konular değerlendirildi. İlçe Kaymakamı kurumlarca yapılan proje ve yatırımlar ile ilgili bilgiler aldıktan sonra, İlçemizin güvenlik, eğitim durumu, sağlık ve diğer alanlarda faaliyetleri hakkında bilgiler alan Kaymakam Zaman, daire amirlerine teşekkür ederek toplantıyı sona erdirdiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
EMNİYET MÜDÜRÜ  MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI
EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI