Advert

BAŞARILI MÜDÜRLERE BELGE

İlçe Kaymakamı Fikret Zaman, görevlerindeki başarılı çalışmalarından dolayı, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Cansu Keskin Karaaslan ve İlçe Halk Kütüphanesi Memuru Esra Şensoy Tavalıoğlu'nu başarı belgesi ile taltif ettiler.

BAŞARILI MÜDÜRLERE BELGE

              Alaçam  Kaymakamı Fikret Zaman, çalışmalarındaki üstün başarı ve gayretlerinden dolayı Kaymakamlık makamında İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Cansu Keskin Karaaslan ve İlçe Halk Kütüphanesi Memuru Esra Şensoy Tavalıoğlu'nu başarı belgesi ile ödüllendirdi.

            Kaymakam Zaman, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Cansu Keskin Karaaslan, Etkinliklerde mesai mefhumu gözetmeksizin gençlerimizle birlikte  sportif etkinliklerin gerçekleştirilmesinde büyük emeği olmuştur. Nezaketi, gayreti ve sorumluluk duygusuyla bizim takdirimizi kazanmıştır. Kendisine bu nedenle bu başarı belgesini vermeyi uygun gördüm dedi.

            İlçe Halk Kütüphanesi Memuru Esra Şensoy Tavalıoğlu'nu "Bilgi dağarcığının geliştirilmesi, milli ve evrensel değerlerin öğrenilmesini sağlamak. Birçok medeniyetin hayat bulduğu bu topraklarda yaşayan insanımızın, kütüphaneler aracılığıyla bilgiye ulaşmasını sağlayarak yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı Başarı Belgesiyle ödüllendirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR