Advert

ALAÇAMSPOR MİLLİ TAKIMA BİR SPORCU DAHA VERDİ

24-25 Ekim de Antalya Kemer de yapılan Bocce Milli takım seçmelerinde Alaçamspor Bocce takımı sporcularından Ayşegül GÜREL seçmeleri birinci olarak tamamlayıp Bocce Türk Milli takımına girmeyi başardı.

ALAÇAMSPOR MİLLİ TAKIMA BİR SPORCU DAHA VERDİ

              28 Ekim tarihinde Antalya Kemer de yapılacak Uluslararası bocce Şampiyonasında Ülkemizi temsil edecek Türk Milli takımı ile maçlara çıkacak. Beden eğitimi öğretmeni ve Milli takım antrenör ü Gökhan BOZDEMİR çok çalışarak Türk  Milli takımına girmeyi başaran sporcumu tebrik ediyorum. Alaçam gibi küçük bir ilçeden Türk milli takıma sporcu vermenin gururunu yaşıyoruz. Alaçamdaki kendinden küçük çocuklara ve gençlere bu sporcularım örnek olacak.Spor gençleri kötü alışkanlıklardan uzaklaştırıyor. Hayatlarına şekil vermelerinde yardımcı oluyor.

                Beden eğitimi öğretmeni ve Milli takım antrenör ü Gökhan BOZDEMİR, Bize desteğini esirgemeyen başta Gençlik Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU'na, Samsun Milletvekili Sayın Çiğdem KARAASLAN Hanımefendiye, İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Sayın İsmail Hakkı KASAPOĞLU Beye,  Alaçam Kaymakamı Sayın Fikret ZAMAN Beye, Alaçam Belediye başkanı Sayın İlyas ACAR Beye, Alaçam Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Sayın Cansu KESKİN KARASLAN a, Alacam Ziraat Odası başkanı Sayın Hüseyin BEDİR Beye, Alaçamspor başkanı Özcan  NAZLIM Beye, Sayın Selahattin ALKAN Beye, Sayın Mehmet OYAR Beye, ve Alaçamlı hemşerilerime şahsım ve sporcularım adına çok teşekkür ediyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM VE YAKAKENT’Lİ 20 BALIKÇIYA AĞ TESLİMİ YAPILDI
ALAÇAM VE YAKAKENT’Lİ 20 BALIKÇIYA AĞ TESLİMİ YAPILDI
AYAK TENİSİ SERTİFİKA PROGRAMI ALAÇAM’DA YAPILACAK
AYAK TENİSİ SERTİFİKA PROGRAMI ALAÇAM’DA YAPILACAK