Advert

ALAÇAMSPOR BOCCE TAKIMI SPORCULARIN BÜYÜK BAŞARISI

Antalya Kemer ilçesinde yapılan '11.Uluslararası Bocce Turnuvası'nda çift bayanlar kategorisinde Merve Deniz-Semra Gencay ikilisinden oluşan Alaçamspor Bocce Takımı şampiyon oldu.

ALAÇAMSPOR BOCCE TAKIMI SPORCULARIN BÜYÜK BAŞARISI

              Beden Eğitimi Öğretmeni ve Milli Takım Antrenörü Gökhan Bozdemir nezaretinde 11.Uluslararası Bocce Turnuvası'nda şampiyonaya hazırlanan Alaçamsporlu sporcular Merve Deniz -Semra Gencay, çift bayanlar kategorisinde şampiyon olarak büyük gurur yaşadılar.

            Antrenör Bozdemir, “Sporcularımla çok çalışarak turnuvaya iyi hazırlandık. Böyle büyük bir başarı yakalayan sporcularımı tebrik ediyorum. Bütün sporcularımla gurur duyuyorum. 17 Kasım'da Kamboçya'da yapılacak Dünya Bocce Şampiyonası'na Türk Milli Takımı ile gidecek olan sporcularım için de iyi bir hazırlık oldu. Sporcularım Alaçam ve Samsun'u en iyi şekilde temsil ettiler. Şampiyonluk hayırlı olsun” dedi.

            Beden eğitimi öğretmeni ve Milli takım antrenörü Gökhan Bozdemir, Bize desteğini esirgemeyen başta Gençlik Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na, Samsun Milletvekili Sayın Çiğdem Karaaslan Hanımefendiye, İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Sayın İsmail Hakkı Kasapoğlu Beye,  Alaçam Kaymakamı Sayın Fikret Zaman Beye, Alaçam Belediye başkanı Sayın İlyas Acar Beye, Alaçam Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Sayın Cansu Keskin Karaslan a, Alacam Ziraat Odası başkanı Sayın Hüseyin Bedir Beye, Alaçamspor başkanı Özcan  Nazlım Beye, Sayın Selahattin Alkan Beye, Sayın Mehmet Oyar Beye, ve Alaçamlı hemşerilerime şahsım ve sporcularım adına çok teşekkür ediyorum dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR