Advert

BAŞKAN ACAR KALUKDEMİRCİ'DE ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Alaçam Belediye Başkanı İlyas ACAR, Belediye Meclis Üyeleri ve Alaçam Belediyesi Birim Müdürleri ile birlikte

BAŞKAN ACAR KALUKDEMİRCİ'DE ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

                Alaçam Belediye Başkanı İlyas ACAR, Belediye Meclis Üyeleri ve Alaçam Belediyesi Birim Müdürleri ile birlikte  Samsun Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı- Alaçam Şube Müdürlüğü ve Alaçam Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından, Alaçam'a 18 kilometre uzaklıkta bulunan Kalukdemirci Mahallesinde devam eden yol bakım onarım çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgiler aldı.

            Belediye Başkanı İlyas Acar”, Mahallelerimize gidip vatandaşlarımızı dinliyor, yaptığımız çalışmalar hakkında kadın, çocuk, yaşlı demeden bilgi verip istişare yapıyoruz. Halkımıza söz verdiğimiz hizmetleri bir bir yerine getiriyoruz. Hiçbir zaman yapamayacağımız bir hizmeti söz vermiyoruz. Muhtarlarımız ile yaptığımız program dışına çıkmıyor hizmetlerimizi  daha hızlı şekilde vatandaşlarımız ile buluşturuyoruz. Halkımıza doğru ve dürüst hizmet  verebilmek  adına var gücümüzle çalışıyoruz,” dedi.

            Kalukdemirci Mahallesi Muhtarı Ali Coşguner  Belediye Başkanı İlyas Acar ve Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Demir’e yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile gerektirerek mahalle sakinleri adına teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
EMNİYET MÜDÜRÜ  MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI
EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI