Advert

EMLAK VERGİSİNDE İKİNCİ DÖNEM

Alaçam Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü mükelleflere önemli hatırlatmada bulunarak, 1 Kasımda başlayan Emlak Vergisinin ikinci taksit ödemelerinin 30 Kasımda sona ereceğini duyurdu.

EMLAK VERGİSİNDE İKİNCİ DÖNEM

                Emlak vergisinin Mayıs ve Kasım aylarında ödenmesi gereken taksitlerin ikincisi 1 Kasım’da ödenmeye başlandı. Alaçam Belediyesi, mükelleflerin vergilerini geciktirerek cezalı duruma düşmemeleri için hatırlatmada bulunarak son ödeme gününün 30 Kasım 2019 Cumartesi günü mesai bitimi olduğunu bildirdi.

VERGİ GELECEĞİN TEMİNATIDIR

            Alaçam Belediyesi Emlak servisi, belediyelerin kamu hizmetlerini sunarken ihtiyaç duydukları finansmanın en önemli kaynağını teşkil etmektedir. Belediyelerin görevi halka en kaliteli hizmeti sunmaktır. Hizmetten kasıt sadece zorunlu hizmetler değil, İlçemizin sosyal, kültürel, spor ve turizm vb. birçok alanda yeni tesisler kazandırmak ve projelere imza atmaktır. İlçemizin gelişmesini, değişmesini ve yaşamsal kaliteyi yükseltecek hizmetlerin gerçekleştirilebilmesi için ihtiyaç duyduğu işgücünün yanı sıra gerçekleşmesini sağlayacak en önemli bileşenlerinden biride belediyelerin finansman kaynaklarından olan vergi gelirleridir. Gelişmiş ülkelere bakıldığında gelişimlerinde katkı sağlayan en önemli faktörlerden biri vergi aracılığı ile sağladıkları finansmandır. Şunu unutmayalım ‘Vergi Geleceğin Teminatıdır’.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
EMNİYET MÜDÜRÜ  MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI
EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI