Advert

VALİ KAYMAK, İLÇE KAYMAKAMLARI İLE ASAYİŞ TOPLANTISI YAPTI

Samsun Valisi Osman Kaymak'ın Başkanlığında Yapılan Kaymakamlar Toplantısında İlimizin Güvenlik, Asayiş ve Sosyal Sorunları Görüşüldü.

VALİ KAYMAK, İLÇE KAYMAKAMLARI İLE ASAYİŞ TOPLANTISI YAPTI

04 Kasım 2019 Pazartesi günü Valilik Toplantı Salonu’nda İlimizin Asayiş, Güvenlik ve Sosyal sorunları görüşüldü.

            Samsun Valisi Osman Kaymak başkanlığında yapılan toplantıda, ilçe kaymakamları ilçelerinin geneli ile ilgili konular hakkında bilgi paylaşımı yaptı.

            Vali Osman Kaymak ilçe kaymakamla yaptığı konuşmasında, "Zaman zaman ilçelerimize gelerek ekonomik, sosyal ve muhtarlar toplantısı gibi programlarda vatandaşlarımızla beraber oluyoruz. Bizim gelemediğimiz zamanlarda bu toplantıları sizler yapınız. Vatandaşlarımıza yardımcı olup, onların memnuniyetini almak bizler için büyük sorumluluktur.

        Arkadaşlar, kaymakam ilçede tarafsız ve herkesi kucaklayan konumunu ortaya koyarsa vatandaşlarımız tarafından takdir edilir. Bizler hizmet ettiğimiz her alanda kamu kurum kuruluşları ve sivil toplum temsilcileriyle birlikte uyum içinde hareket etmeliyiz.

        Arkadaşlar ilçenizdeki yapılan yatırımları yerinde görüp teşhis edin. Yapılan yatırımlarda eksik gördüğünüz kısımları ilgili kurumlarla paylaşın. Bizlerin yöneleceği konuların başında eğitim ve toplumsal sorunlar gelmelidir. Bunların yapılmadığı yerlerde sağlıksız bir toplum oluşur.'' dedi.

Garnizon Komutanı Topçu Albay Recep Ali Üstün, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabrı Kılıç, Vali Yardımcıları Hasan Öztürk, Hasan Balcı ve Mehmet Aktaş İlçe Kaymakamlarımız, İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, İl Jandarma Komutanı J. Alb. İbrahim Güven, Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanı Sg. Alb. Ahmet Bahadır ve ilgili Kurum Müdürlerinin katılımı ile gerçekti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM VE YAKAKENT’Lİ 20 BALIKÇIYA AĞ TESLİMİ YAPILDI
ALAÇAM VE YAKAKENT’Lİ 20 BALIKÇIYA AĞ TESLİMİ YAPILDI
AYAK TENİSİ SERTİFİKA PROGRAMI ALAÇAM’DA YAPILACAK
AYAK TENİSİ SERTİFİKA PROGRAMI ALAÇAM’DA YAPILACAK