Advert

ALAÇAM TARİHİNDE BİR İLK

Alaçamspor Bocce takımı sporcuları 19-23 Kasım tarihleri arasında Kamboçya'nın Phnom Penh Şehrinde yapılacak Bocce Gençler ve Kadınlar Dünya Şampiyonasına Türk Milli takımı ile katılmak için sıkı bir şekilde hazırlanıyor.

ALAÇAM TARİHİNDE BİR İLK

Beden Eğitimi Öğretmeni ve Milli takım antrenör ü Gökhan BOZDEMİR

            Alaçam tarihinde bir ilk olarak dört kız sporcuyu dünya şampiyonasına göndermenin gururunu ve onurunu yaşıyoruz. Sporcularımdan Selma KALANÇ ve Aylin EMİR Büyük bayanlar kategorisinde, Ayşegül GÜREL ve Semra KOCABAŞ Gençler kategorisinde ülkemizi Samsun u ve Alaçam ı temsil edecekler.

Antrenör Gökhan BOZDEMİR

            Türk Milli takımı 17 Kasım da yola çıkacak.İnşallah Kamboçya dan güzel haberlerle dönmek nasip olur  ve bize destek veren  herkesi mutlu ederiz. Bu çocukların buralara kadar gelmesinde her türlü desteği veren başta Gençlik Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU'na, Samsun Milletvekili Sayın Çiğdem KARAASLAN Hanımefendiye, Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Sayın İsmail Hakkı KASAPOĞLU Beye, Alaçam Kaymakamı Sayın Fikret ZAMAN Beye, Banaz Kaymakamı Sayın Oğuz Alp ÇAĞLAR Beye, Alaçam Belediye başkanı Sayın İlyas ACAR Beye, Alaçam Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Sayın Cansu KESKİN KARASLAN'a, Alaçam Halk Eğitim Müdürü Sayın Ersin İLERİ'ye, Alaçam Ziraat Odası başkanı Sayın Hüseyin BEDİR Beye, Sayın Selahattin ALKAN Beye,  Alaçamspor Başkanı Sayın Özcan NAZLIM Beye, Sayın Mehmet OYAR Beye  şahsım ve sporcularım adına çok teşekkür ediyorum dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
EMNİYET MÜDÜRÜ  MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI
EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI