Advert

ÖĞRENCİLER LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR İÇİN STANT AÇTI

Alaçam Anaokulu’nda 12.11.2019 Salı günü Saat Lösemili Çocuklar yararına tedavi 10.00'da gören ya da görmüş çocukların annelerinin el emeği ile yapmış olduğu birbirinden güzel ve anlamlı ürünlerin yer aldığı stant açıldı.

ÖĞRENCİLER LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR İÇİN STANT AÇTI

                  Öğrencilerin Yardım Standını, Cumhuriyet Baş Savcısı Emine SÖYLEMEZ, Cumhuriyet Savcıları Emre AYDIN, Muhammed İkbal ACAR, Hakim Büşra ÜNGAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai TURAL, Gençlik Ve Spor İlçe Müdürü Cansu KESKİN KARAASLAN, İlçe Tarım Müdürü Mehmet GÜREŞ, Yedaş İşletme Şefi Hakan DAĞDELEN, İmam Hatip Lisesi Müdürü Adem ÇAVUŞ, Baş Müdür Yardımcısı Muharrem TÜYSÜZ, Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Dursun GÜL, Engelliler Derneği Başkan Yardımcısı Cevdet TOPAL, Yeni Çizgi Kırtasiye Sait TORUN ve Sezgin KÜÇÜKÇOBAN, Okul Aile Birliği Başkanı Esengül BAYRAK, veliler ve halkın katılımıyla gerçekleştirildi.

                Okul Müdürü Nagihan ÇAĞLAK BAY Alaçam‘da farkındalık yaratmak, lösemili  çocuk ve ailelerin sesi olmak için bu etkinliği yaptıklarını belirtti, katılanlara, destek olanlara şükranlarını sunarım ve onlara sizde yaşama bir el vermek, lösemili çocuklarımızın hayatlarında bir iz bırakmak ister misiniz? diyerek LÖSEV yazılı bir beze El basarak projeyi başlattılar. Tüm katılımcıların ve öğrencilerimizin Yaşama El vermek için bıraktıkları izler LÖSENTE Hastanesinde sergilenmek üzere gönderileceği bilgisi de verilmiştir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM’DA DENETİMLER DEVAM EDİYOR
ALAÇAM’DA DENETİMLER DEVAM EDİYOR
EMNİYET’TEN KAMUYA AÇIK ALANLARDA, MASKE VE SİGARA DENETİMİ YAPILDI
EMNİYET’TEN KAMUYA AÇIK ALANLARDA, MASKE VE SİGARA DENETİMİ YAPILDI