Advert

ALAÇAM’DA 650 TON KÖMÜR DAĞITIMI DEVAM EDİYOR

Kaymakam Zaman muhtaç ailelerin hem evlerini hem de yüreklerini ısıttı.

ALAÇAM’DA 650 TON KÖMÜR DAĞITIMI DEVAM EDİYOR

             İlçe Kaymakamı Fikret ZAMAN, Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü tarafından geliri düşük 850 ailelere toplamda 650 ton kömür yardımı yapılıyor.

            Alaçam ilçesinde, devlet tarafından gönderilen kömürleri ihtiyaç sahiplerinin evlerinde ziyaret eden kaymakam Zaman Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından geliri düşük ailelere yapılan kömür yardımını kendi yaptı. Kaymakam, yardıma muhtaç ailelerin evlerinin yanı sıra yüreklerini de ısıttı.

            İlçe Kaymakamı Fikret ZAMAN, İlçe Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi ailelerin kış aylarında ısınmaları için kömür dağıtımı yapılıyor. Yardımları ulaştırmak için gittiği adreslerde vatandaşların hal ve hatırlarını da soran Kaymakam Zaman, devlet olarak daima kendilerinin emirlerinde olduklarını ifade ederek, sıcak bir kış geçirmeleri dilekleriyle dua istedi. Bir aileye devletin şefkat elini ulaştırırken, burada görüşlerini ifade eden Kaymakam Zaman, "Devletimizin yaptığı kömür yardımını bugün Alaçam Kaymakamı olarak bizzat ben gelip teslim ettim. Güle güle kullanın inşallah. Devletimiz, kışın sizin eviniz soğuk kalmasın diye bu yardımı yapıyor. Biz de her zaman sizlerin yanınızdayız. Kömür evinizi ısıtsın, biz de gelip kömürü bu şekilde teslim ederek moralinizi ısıtırız inşallah. Her zaman yanınızdayız, güle güle kullanın. Allah'a emanet olun" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR