Advert

Başkan Uyar Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu

19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar ve Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman ile birlikte kahvaltı programında muhtarlar ile bir araya geldi.

Başkan Uyar Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu

Gökçeboğaz Mahallesi Alaçam Doğal Köy Ürünleri Pazarında Alaçam Belediyesi tarafından verilen kahvaltı programında muhtarlarla bir araya gelen Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, mahalle muhtarlarının kendisinin çalışma arkadaşı olduğunu ve muhtarlarla tam bir uyum içinde çalıştıklarını söyledi.

Başkan Uyar;  “Biz göreve geldiğimiz günden itibaren muhtarlarımızı çalışma arkadaşımız olarak gördük, muhtarlarımızın bize ilettiği hiçbir soruna ilgisiz kalmadık, birbirimizden güç alarak Alaçam için çalıştık, çalışmaya da devam ediyoruz. Mahallede yaşayan vatandaşların sorunlarını bizlere ileten ve hizmetin en iyi şekilde tekrardan vatandaşa ulaşmasını sağlayan muhtarlarımızdır. Bizlerle vatandaşların arasında adeta bir köprü oluşturarak her türlü sorun ve sıkıntının üstesinden geliyorlar. Her mahallemize öncelikli ihtiyaçlara göre hizmetlerimizi ayrım gözetmeksizin götürüyoruz. Amacımız her mahallesi yaşanılabilir daha güzel Alaçam oluşturmak. Göreve geldiğimizden bugüne kadar Belediyemize 15 adet aracı hibe ve satın alma yolu ile kazandırdık. Yeni Aldığımız Asfalt dökme aracımız ile birlikte mahallerimizin yollarını daha iyi hale getireceğiz. Gökçeboğaz Mahallesi Alaçam Köy Ürünleri Pazarında ilçemize kazandırdık. En kısa zamanda açılışını yapacağız. Bu yatırımların bizler ile buluşmasını sağlayan başta Genel Başkan Yardımcımız Sayın Çiğdem Karaaslan’a Milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza sizlerin huzurunda tek tek teşekkür ediyorum. Bütün Alaçamlı Muhtarımızın gösterdikleri gayret ve özverili çalışmalarından dolayı 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutluyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum." Dedi.

İlçe Kaymakamı Fikret Zaman; "Muhtarlarımız, bulunduğu mahallede devletimizin tüm kurumlarını temsil etmekte ve halkımızla devlet kurumları arasında köprü vazifesi görmektedir. Günümüzde kendini yenileyen kurumların başında gelen muhtarlık, hem sevinçte hem de hüzünde halkının her zaman yanında ve hizmetindedir. Hem milleti, hem devleti temsil gibi önemli bir görevi yürüten, Alaçamlı muhtarlarımız başta olmak üzere muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü′nü kutluyor, hayırlı ve başarılı görevler diliyorum" dedi.

Muhtarlar Derneği Raif Vatan, ”Programda emeği geçen başta Belediye Başkanımız Sayın Hadi Uyar ve İlçe Kaymakamımız Sayın Fikret Zaman’a teşekkürlerimi sunuyorum”, dedi.

Program sonunda Başkan Uyar, Muhtarlar ile birlikte Gökçeboğaz Mahallesinde devam eden asfalt yol çalışmaları yerinde inceledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
GIDA GÜVENLİĞİ DENETİMLERİ SÜRÜYOR
GIDA GÜVENLİĞİ DENETİMLERİ SÜRÜYOR
ŞİRİNKÖYDE İFTAR
ŞİRİNKÖYDE İFTAR