Advert

ALDEF’TEN ÖĞRENCİLERE BURS

1992 yılında İstanbul Esenler’de kurulan Alaçamlılar Derneği gurbetteki Alaçamlıların yardımına koşmaya devam ediyor.

ALDEF’TEN ÖĞRENCİLERE BURS

             Alaçam Dernekleri Federasyonu genel Başkanı ve İş Adamı Sefer Aksoy ve İstanbul Alaçamlılar Derneği, bu yılda Sponsorların desteğiyle ve imkanları doğrultusunda maddi imkanları Olmayan Öğrencilere burs vermeye devam ediyor.

İstanbul Alaçamlılar Dernek Başkanı Mustafa Elibol ve kurucu üyeleri ile birlikte Alaçam Atatürk Ortaokulu’na tadilat yapılması konusunda maddi destekte bulundular. Aynı zamanda Alaçam’da maddi imkanları olmayan üniversite öğrencilerine de maddi destek sağladılar.

             İstanbul Alaçamlılar Dernek Başkanı Mustafa Elibol, Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir ile birlikte Alaçam Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural’ı makamında ziyaret eden Başkan Elibol daha sonra Alaçam Atatürk Ortaokulu Müdürü İbrahim Şenel’i okulda ziyaret ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

Atatürk Ortaokulu Müdürü İbrahim Şenel, ALDEF Genel Başkanı ve İş Adamı Sefer Aksoy’a İstanbul Alaçamlılar Dernek Başkanı Mustafa Elibol ve yönetim kurulu üyelerine okulumuza yapmış oldukları maddi desteklerden dolayı çok teşekkür ederim dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR