Advert

TÜRK EĞİTİM SEN AİLESİ KAHVALTIDA BULUŞTU

Türk Eğitim - Sen Alaçam Şubesi 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla Kıcıroğlu Restoranda düzenlediği kahvaltı programına bütün üyeler iştirak etti.

 TÜRK EĞİTİM SEN AİLESİ KAHVALTIDA BULUŞTU

Başkan Ayhan Dodur ve yönetim kurulu üyeleri bir araya gelerek kahvaltıda birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Başkan Ayhan Dodur, Eğitim gönül işidir, sorumluluk almak ister, özveri ister, heyecan ister. Biz Türk Eğitim - Sen ailesi olarak her zaman sorumluluk alan, özveri ile çalışan, önce milletim, önce ülke çocukları diyen bir yapıya sahip olduk. Birçok zaman, göz ardı edilen milli değerlere hiç yılmadan sahip çıkmaya çalıştık, ülkemizin yaşadığı haince girişimlerden sonra bizim ne kadar haklı olduğumuz ortaya çıktı. Umuyoruz ki yeni milli eğitim bakanımızla beraber başlayacak süreç Türk Eğitim sistemine ve sonuçta devletimizin geleceğine umut olacak. Bizler bu süreçte her zaman doğrunun ve Türk Milletinin yanında olacağız dedi.

“Hak Mücadelesi Öncü Olan Bir Sendikayız”

“İçinde bulunduğumuz dönem, öğretmenlerin birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğu dönemdir. Bu vesileyle düzenlediğimiz toplantı programındaki ilk amacımız, aramızdaki birlik beraberliği güçlendirmektir. Sevginin, şefkatin, sabrın eşsiz timsalleri olan, Atatürk’ün çizdiği hedefte ilerleyen kıymetli öğretmenlerimiz ile eğitimin ve eğitimcilerin hak ettiği noktada olması için mücadelemiz aralıksız sürecektir. Türk Eğitim-Sen’in ülkemizin eğitim meselelerinde en önemli mihenk taşı olduğu herkesin malumudur, Türk Eğitim-Sen Alaçam’da; eğitim çalışanlarının hak mücadelesinde öncü olan sendikadır. Menfaate, menfaatçilere değil inanmış yüreklere kapısını sonuna kadar açan sendikadır` ifadelerini kullandı.

Türk Eğitim Sen Samsun 1 Nolu Şubesi Başkanı Levent Kuruoğlu ise, “Türk Eğitim-Sen büyük bir ailedir, dinamik, üretken, çalışkan bir yönetim kurulu iş başındadır. Hep birlikte daima bu kutlu mücadele için inanmış yüreklerle alanda olacaklar, emekli olsak bile eğitim çalışanları için mücadelemiz sürecektir” şeklinde konuştu. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
EMNİYET MÜDÜRÜ  MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI
EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI