Advert

ALAÇAM GENÇ İŞ ADAMLARI DERNEĞİ KURULDU

Alanında önemli işlere imza atan işadamları ve esnaflar bir araya gelerek Alaçam Genç İşadamları Derneği'ni kurdu. Derneğin ilk toplantısı Alaçam Öğretmenevinde, İlçe Kaymakamı Fikret ZAMAN, Belediye Başkanı İlyas ACAR ve siyasi parti temsilcilerinin katı

ALAÇAM GENÇ İŞ ADAMLARI DERNEĞİ KURULDU

Derneğin kuruluşu ve amacı hakkında bilgi veren genç iş adamları Derneği yönetim kurulu üyesi Bayram Güner, Derneği kurmamızdaki amacımız Alaçam İlçemizde, alanında başarılı Genç İş adamları ve esnaflarımızı bir araya getirerek Alaçam'a neler katabiliriz, nasıl proje üretebiliriz, genç işadamlarımızın enerjilerini nasıl sahaya dökebiliriz diye düşündük ve dernekleşme kararı aldık. İstihdam, üretmek,işsizliğin önüne geçebilmek ve en önemlisi göç veren bir ilçe rolünden kurtulmak İçin çalışmalara başladık. Derneğimizin kuruluşunda bizlere destek veren başta Belediye Başkanımız İlyas ACAR'a ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz”, dedi.

            İlçe Kaymakamı Fikret ZAMAN, Genç İşadamları Derneği Alaçam’a hayırlı uğurlu olmasını temennisinde bulunarak, kuruluşunda emeği geçenlere teşekkür etti, üyelerine başarılar diledi.

            Belediye Başkanı İlyas ACAR, ”30 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerindeki seçim projelerimiz arasında bulunan Alaçam Genç İşadamları Derneğimiz Alaçamlı Genç İşadamlarımız tarafından kuruldu, ilçemize hayırlı olsun. İlçemizdeki genç işadamlarını bir çatı altında toplandı. Genç İşadamları Derneğimiz ile birlikte, sosyal ve ekonomik dayanışmayı sağlamayı ve ilçemizin kalkınmasına katkı sağlamak için birlikte hareket edeceğiz. Üreten göç vermeyen bir Alaçam için projeler üretip elimizden gelen katkıyı sağlamak için çalışacağız ve birlikte bu doğrultuda birçok projeye imza atacağız inşallah,” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR