Advert

2018 – 2019 SEZONU 1. AMATÖR ALAÇAMSPOR ŞAMPİYONLUK KUPASINI ALDI

2018-2019 Süper Amatör ligi karşılaşmaları sonrası Samsun da düzenlenen bir programla Alaçamspor'un Kupası Kulüp Başkanı Özcan Nazlım'a törenle takdim edildi.

2018 – 2019 SEZONU 1. AMATÖR ALAÇAMSPOR ŞAMPİYONLUK KUPASINI ALDI

2018-2019 Süper Amatör ligi karşılaşmaları sonrası, Bu sezon “O sene, bu sene” sloganıyla hazırlanan Alaçamspor, grubunu lider olarak tamamlayarak, Samsun Süper Amatör Küme’ye yükseldi.

“AMACIMIZ KULÜBÜ AYAKTA TUTMAK”

                Alaçamspr Kulübü Başkanı Özcan Nazlım “Amacımız kulübümüzü ayakta tutmak ve Alaçamlı gençlerimizin spor yapmasını sağlamak. Bu süreçte bana destek olan İlçe protokolüne ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum”.

                Kulüplerin gelirleri yok, eğer mensup olduğunuz ilin, ilçenin halkı futbolu sevmiyorsa işiniz daha da zor. Bugün bu takım burada başarılıysa bu başarının arkasında yönetim kurulunun ve onlara destek olan iş adamları sayesinde oluyor. Onları tebrik ediyorum. Yönetici arkadaşlarımla birlikte eldeki imkanları hep beraber kullanıyoruz. Bu noktada bugün bu başarıda emeği geçen herkese de çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

ŞAMPİYONLUK KUPASINI ALDILAR

                Alaçamspor Başkanı Özcan Nazlım, Alaçamspor takımını ve yöneticilerini tebrik ederek, gelecek sezon mücadele edeceği Süper Amatör Lig’de başarılar diledi. Alaçam halkı bizlere verdiği desteklerden dolayı herkese teşekkür ederim dedi. Konuşmaların ardından Alaçamspor’a katkı sağlayan iş adamlarına teşekkür etti.

                Ardından 2018-2019 yılı Kupasını Alaçamlı hemşehrimiz Eski Futbolcumuz Yücel Uyar'an Kupamızı takdim aldık dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
EMNİYET MÜDÜRÜ  MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI
EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI