Advert

SAMSUN PLATFORMU BİRLİK VE BERABERLİK GECESİNDE

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Birlik Ve Beraberlik Gecesinde Bir Araya Geldi İstanbul Wyndham Grand İstanbul Levent’te düzenlenen birlik ve beraberlik gecesi saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.

SAMSUN PLATFORMU BİRLİK VE BERABERLİK GECESİNDE

Programın ilk konuşmasını Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu dönem başkanı ASTAŞ HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI Sayın H. Kaya AŞCI yaptı. Aşcı, ’’Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformunun İstanbul’da düzenlediği birlik ve beraberlik gecesine hoş geldiniz şeref verdiniz, yakından uzaktan gelerek bu güzel akşamda bizleri yalnız bırakmadığınız için, sizlere teşekkür ediyorum. Bizi buraya toplayan Samsun Sevdamızdır. Bizi güzelliklerde buluşturan Samsun sevdamızdır. Bizim yüzümüzü gülümseten Samsun sevdamızdır. Yirmi Yıldır Bu sevdanın peşinden giden bir kardeşiniz olarak, bugün yine karşınızdayım. Samsunluların birçok alandaki ve sektördeki başarılarını ilgiyle ve gururla takip ediyoruz. Bu başarıların her sahada daha da ilerletilmesi için hemşerilerimizle kol kola yürümeye devam edeceğiz. Bürokratlarımızın başarısı, siyasilerimizin temsili, iş adamlarımızın güçlenmesi, hemşerilerimizin bulunduğu her noktada en iyi makamlara gelmesi için bir bütün olarak, Samsunluya yakışır şekilde dimdik duracağız. Kurtulan değil, kurtaran şehrin evlatları olarak, Atatürk’ün şehrine yakışan vakar ile, Ay yıldızlı bayrağın altında dilimizdeki dua ile Samsunumuzun adını zirveye taşımak için tüm gücümüzle çalışacağız. Bu akşam verdiğiniz, coşku dolu desteğin bundan sonraki faaliyetlerimizde de devam etmesini Ümit ederek, hepinize saygı, sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız, iyi ki Samsunluyuz. ‘’diyerek birlik ve beraberlik mesajları verdi.

            Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sayın Mustafa DEMİRAk Parti Samsun Milletvekili Av. Sayın Orhan KIRCALI, CHP Samsun Milletvekili Sayın Kemal ZEYBEK, CHP Aydın Milletvekili Sayın Bülent TEZCAN, , İyi Parti Samsun Milletvekili Bedri YAŞAR, Gençlik ve Spor eski Bakanı, Ak Parti İstanbul Milletvekili Sayın Akif Çağatay KILIÇ, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Sayın Milletvekili Sayın Çiğdem KARAASLAN yaptıkları konuşmada Samsun için hep birlikte hareket etmek için parti farkı gözetmeksizin çalıştıklarını ve bundan sonra da çalışacaklarını söyleyerek birlik mesajları ile salonda bulunan davetlilerin takdirini topladılar. Konuşmaların ardından ise birlik ve beraberlikle anlamı olan anı fotoğrafı çekildi. Geceye ayrıca Kastamonu Valisi Sayın Yaşar KARADENİZ, Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Onursal Başkanı, Danıştay Üyesi Sayın Osman TURAL, İstanbul Şişli Kaymakamı ve Eski Bafra Kaymakamı Sayın Ali Fuat TÜRKEL, İstanbul Bayrampaşa Kaymakamı Bafralı Dr. Sayın Soner ŞENEL, Bafra Belediye Başkanı Sayın Hamit KILAÇ, Alaçam Belediye Başkanı İlyas ACAR, Yakakent Belediye Başkanı Sayın Hüseyin KIYMA, Terme Belediye Başkanı Av. Ali KILAÇ, Bir önceki dönem Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Zihni ŞAHİN, Samsun İlçeleri Belediye Başkanları, İstanbul’da ve Türkiye’nin çeşitli illerinde bulunan Samsun Dernekler Federasyonların Genel Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İş İnsanları, Bürokratlar ile çok sayıda davetli katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR