Advert

ALAÇAMLI ÇİFTÇİLER ANTALYA FUARINDA

Alaçam Ziraat Odası ve Alaçamlı çiftçiler 27 - 30 Kasım Antalya'da düzenlenen 19. Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Antalya Growtech Fuarına katıldı.

ALAÇAMLI ÇİFTÇİLER ANTALYA FUARINDA

Antalya Growtech Fuarı Gezisine; Alaçam Ziraat Odası Başkanlığı, İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Güreş ve ekibi, Delegeler, Muhtarlar ve Çiftçilerin yer aldığı yaklaşık 25 kişi katıldı. Antalya Growtech; 'Tarım ve Teknolojinin Global Buluşması' Ana temasıyla düzenlenen Antalya Expo Center 27 kasımda kapılarını ziyaretçilerine açtı.

                Antalya Growtech Fuarına Alaçam'dan 25 Çiftçiyle katıldığını dile getiren Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir, " 19uncu Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Antalya Growtech Fuarı bana göre bu senede ziyaretçi rekoru kırmıştır. Biz Alaçam Ziraat Odası olarak 28 ve 30 kasım tarihleri arasında 2 gün olarak katıldık. 19.uncu Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Antalya Growtech Fuarını Üyelerimiz ve Çiftçilerimizle gezdik" güzel bir katılım oldu, çiftçilerimize ve üyelerimize gerekli olan ekipmanlar hakkında istediğimiz bilgileri yetkililerden aldık dedi.

                Alaçam Ziraat Odası Başkan Hüseyin Bedir, Sera, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Sulama Sistemleri ve Pompaları, Tohum, Bitki Besleme ve Kurutma ve Koruma, Tarım Makineleri ve Hayvancılık fuarında Alaçamlı Çiftçilerimiz yeni teknolojik gelişmeleri yerinde görerek inceleme imkanı buldular,

                Alaçam Ziraat Odası Yönetim Kurulu üyelerimiz ve Çiftçilerimiz ile teknolojik yenilikleri yerinde görmeleri, faydalanmaları amacıyla fuar gezileri düzenliyoruz. Düzenlediğimiz geziler Çiftçilerimiz açısından oldukça verimli geçiyor. Amacımız Çiftçilerimizin fuarlardan en iyi şekilde yararlanmaları yenilikleri ve en modern ekipmanlarını görmeleri ve Üreticiler de yeni tarım alet ve ekipmanlarını görmeleri açısından da önemli olduğunu vurguladı. Başkan Hüseyin Bedir Çiftçilerimizi Bilinçlendirmek ve Üretimlerini Verimli Hale Getirerek Kazançlarını Artırmaları Konusunda Üreticilerimizin Her Zaman Yanında ve Destekçisi olduklarını dil getirdi."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
EMNİYET MÜDÜRÜ  MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI
EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI