Advert

ÖĞRENCİLER KURUMLARDA UYGULAMALI DERS YAPIYOR

Alaçam Şehit Erdal Bolat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Muhasebe ve Finansman bölümü öğrencileri Öğretmenleri Hasan BAYSAL yönetiminde Bölümleri ile ilgili uygulamalı alan derslerini ilgili kurumlara giderek kurum Müdürü ve idarecilerin bilgilendirmesi

ÖĞRENCİLER KURUMLARDA UYGULAMALI DERS YAPIYOR

                  Alaçam Şehit Erdal Bolat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  Muhasebe ve Finansman bölümü öğrencileri ilçemiz PTT müdürlüğünü ziyaret ederek "Teorikten pratiğe ticari hayatin içindeyiz" projesi kapsamında İlçe PTT Müdürü Bahattin KARACA'dan Lojistik ve bankacılık sektörü kuruluşu PTT işleyiş sistemi hakkında bilgiler aldılar.

            Alaçam Şehit Erdal Bolat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Muhasebe ve Finansman bölümü öğrencileri "Teorikten pratiğe ticari hayatin içindeyiz" projesi kapsamında Temel muhasebe derslerinin SGK islemleri modülünü Alaçam SGK Şubemizde uygulamalı olarak işlendiler. Alaçam SGK müdürü Nail KASAP' öğrencilere ders konularıyla ilgili bilgiler verdi.

             AlaçamŞehit Erdal Bolat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Muhasebe ve Finansman bölümü öğrencileri "Teorikten pratiğe ticari hayatin içindeyiz" projesi kapsamında Temel muhasebe dersinin meslek odaları islemleri modülünü Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifinde uygulamalı olarak işlendi. Burada görevli memurlar yaptıkları işlemler ve çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

Alaçam Şehit Erdal Bolat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Muhasebe ve Finansman bölümü öğrencileri "Teorikten pratiğe ticari hayatin içindeyiz" projesi kapsamında Temel muhasebe dersinin Belediye islemleri modülü Alaçam belediyesinde uygulamalı olarak işlendi.

            Alaçam Şehit Erdal Bolat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Muhasebe ve Finansman bölümü öğrencileri "Teorikten pratiğe ticari hayatin içindeyiz" projesi kapsamında Temel muhasebe dersinin Maliye islemleri modülünü Alaçam Malmüdürlüğünde uygulamalı olarak işlendi. Alaçam Malmüdürü Hüseyin ŞİMŞEK tarafından öğrencilere bilgiler verildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR