Advert

ALAÇAMSPOR, 19 MAYIS BELEDİYESPOR MAÇINA HAZIRLANIYOR

Alaçamspor 15 Aralık 2019 Pazar günü kendi sahasında ve seyircisi önünde 19 Mayıs Belediye Spor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor

ALAÇAMSPOR, 19 MAYIS BELEDİYESPOR MAÇINA HAZIRLANIYOR

Alaçam Şehir Stadında Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ersin İleri ve Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir, Alaçamspor Başkanı Özcan Nazlım ve Alaçamspor hcası Ahmet Karadağ ile birlikte futbolcuların yaptıkları çalışmaları yerinde incelediler.

Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ersin İleri, Alaçamspor ve U 16 takımlarının yaptıkları çalışmaları yerinde inceleyerek ilçemizde böyle bir futbol takımı olması ve Sür Liğde sürdürdüğü birbirinden güzel maçlarda attıkları goller ile ön saflarda yerini alarak 3. Sırada alması bizleri gururlandardı dedi.

Alaçamspor Başkanı Özcan Nazlım, İlçezi Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ersin İleri göreve başladığı günden itibaren Alaçamspor’a bu zamanakadar yapılmayan destekleri yaparak bizleri mutlu etmiştir dedi.

Samsun Bölgesi Süper Amatör Cemal Özdemir Sezonun 10. haftasında Alaçamspor kendi sahasında konuk edeceği 19 Mayıs Belediyespor maçının hazırlıklarına Teknik Direktör Ahmet Karadağ nezaretinde kendi tesislerinde tam kadro devam ediyor.

LİGDE ZOR MAÇLAR PERİYODUNA GİRİYORUZ.

Biz Alaçamspor olarak haddimizi biliyor ve ona göre sahada mücadelemizi veriyoruz. Ligde kolay maç yok, her maç zor ve final değerinde. Bizde ligdeki her maçı final olarak görüyoruz. Final maçı olarak gördüğümüz final maçlarından birisini de Pazar günü saat : 14 : 00 de kendi sahamızda oynayacağımız olan ve lig de 18 puanla 4 sırada yer alan zorlu 19 Mayıs Belediyespor maçında bizleri yalnız bırakmayan cefakar taraftarımızın desteği bekliyoruz. Karadağ, ligde Alaçamspor olarak, 19 Mayıs Belediyespor ile lig de puanlarımız 18'er olarak eşitte olsa averajla 3 sırada yer alıyoruz.

Bu zorlu maçta taraftarlarımıza ihtiyaçımız var, onlar bizler için 12' ci güçümüz. Amacımız bu zorlu maçta onlara güzel futbolla galibiyetle 3 puanı hediye etmek olacak dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM VE YAKAKENT’Lİ 20 BALIKÇIYA AĞ TESLİMİ YAPILDI
ALAÇAM VE YAKAKENT’Lİ 20 BALIKÇIYA AĞ TESLİMİ YAPILDI
AYAK TENİSİ SERTİFİKA PROGRAMI ALAÇAM’DA YAPILACAK
AYAK TENİSİ SERTİFİKA PROGRAMI ALAÇAM’DA YAPILACAK