Advert

KADINA YÖNELİK ŞİDDET TOPLANTISI YAPILDI

Alaçam ilçesinde kadına yönelik şiddetle mücadele koordinasyon toplantısı yapıldı. Alaçam Kaymakamlığı tarafından kadına karşı şiddetin önlenmesi ve buna ilişkin tedbirlere yönelik koordinasyon toplantısı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda y

KADINA YÖNELİK ŞİDDET TOPLANTISI YAPILDI

İlçe Kaymakamı Fikret ZAMAN, başkanlığında yapılan toplantıya, Alaçam Belediye Başkanı İlyas ACAR, İlçe Emniyet Müdür Vekili Erol Can KESKİN, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Samit KURUÇELİK, Cumhuriyet Başsavcısı Emine SÖYLEMEZ, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Melahat YEŞİLYURT, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai TURAL, Halk Eğitim Müdürü Ersin İLERİ, Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Radi ŞEN, İlçe Müftü Vekili Vaiz Ferhat MADEN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cansu KESKİN KARAASLAN, Toplum Sağlığı Başkanı Ertan BAŞ, Alaçam Meslek Yüksek Okulu Müdür yardımcısı Zümra GÜLTEKİN, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Emre KÖSEM, Kütüphane Memuru Esra ŞENSOY, katıldı.

İlçede aile içi ve kadına yönelik şiddetin engellenmesi, kadına yönelik şiddetle mücadele koordinasyon planının etkin bir şekilde uygulanmasını sağlamak amacıyla Alaçam Kaymakamlığınca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.

İlçe Kaymakamı Fikret ZAMAN, toplantıda yaptığı konuşmada, kadınlara yönelik şiddetin önlenmesi için tüm kurumların koordineli şekilde çalışması gerektiğini söyledi. İnsanlık barış kardeşlik huzur istiyorsa, kadına saygıyı hürmeti göstermek durumundadır diyen ZAMAN, bu toplantıları yaparak hem çalışmalarını değerlendirdiklerini hem de önlerine bir yol haritası çizdiklerini belirten ZAMAN, şiddetin her türlüsünün kötü olduğunu ve karşısında olduklarını sözlerine ekledi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR