Advert

ALAÇAMSPOR BOCCE TAKIMI 2019 YILINDA HARİKALAR YARATTI

Alaçamspor Bocce takımı sporcuları 2019 yılında çok çalışıp emek harcayarak birçok kategoride başarıdan başarıya koştular.

ALAÇAMSPOR BOCCE TAKIMI 2019 YILINDA HARİKALAR YARATTI

19 Aralık 2018'de Ankara/Kahramankazan'da Raffa Türkiye üçüncülüğü ardından  Milli takım seçmesi, 10-14 Nisan Antalya/ Kemer de  Bocce Bowling Dart Federasyonu Türkiye Şampiyonasında Yıldızlar Türkiye ikinciliği, Yıldızlar Altın nokta Türkiye üçüncülüğü, Küçükler Türkiye üçüncülüğü Büyük bayanlar kategorisinde takım halinde Türkiye üçüncülüğü, 25-28 Nisan Mersin de  Okulsporları Genç Kızlar Türkiye Şampiyonluğu 28-29 Mayıs  Alaçam da Analig Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonluğu, 26-28 Ekim Kemer de Uluslararası Bocce turnuvasında çift bayanlar kategorisinde Şampiyonluk, 19-23 Kasım da Kamboçya Phnom Penh şehrinde yapılan Dünya kadınlar ve gençler bocce şampiyonasında dünya dokuzunculuğu Beden Eğitimi Öğretmeni ve Milli takım antrenör ü Gökhan BOZDEMİR 2019 yılında Türk Milli takımına 5 kez sporcu vermenin gururunu yaşıyoruz. Alaçamspor Bocce takımı sporcuları alttan yetişen bütün çocuklara ve gençlere örnek oldular. Alaçam'daki gençlerin neler yapabileceğini tüm Türkiye'ye gösterdik.

            Alaçam'ı, Samsun'u ve Türkiye'yi en iyi şekilde temsil eden kızlarımı kutlarım. Hedefimiz 2021 yılında Amerika da yapılacak Dünya Bocce Şampiyonasında Türkiye'yi en iyi şekilde temsil edip Altın madalya ile ülkemize dönmek olduğunu söyledi.

            Beden eğitimi öğretmeni ve Milli takım antrenörü Gökhan BOZDEMİR, Bize desteğini esirgemeyen başta Gençlik Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU'na, Samsun Milletvekili Sayın Çiğdem KARAASLAN Hanımefendiye, İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Sayın İsmail Hakkı KASAPOĞLU Beye,  Alaçam Kaymakamı Sayın Fikret ZAMAN Beye, Alaçam Belediye başkanı Sayın İlyas ACAR Beye, Alaçam Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Sayın Cansu KESKİN KARASLAN'a, Alacam Ziraat Odası başkanı Sayın Hüseyin BEDİR Beye, Alaçamspor Başkanı Özcan  NAZLIM Beye, Sayın Mehmet Oyar Beye, Sayın Aydın TURHAN beye , Sayın  Mehmet TÜRKER'e ve Alaçamlı hemşerilerime şahsım ve sporcularım adına çok teşekkür ediyorum dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR