Advert

(AYYEGDER)'DEN ZİYARETLER

Alaçam Yakakent Yerel Eylem Grubu Derneği (AYYEGDER)'den Kaymakam ve Belediye Başkanına Ziyaret.

 (AYYEGDER)'DEN ZİYARETLER

21/11/2019 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul sonucu oluşturulan Alaçam Yakakent Yerel Eylem Grubu Derneği (AYYEGDER)'in Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Zergün DEMİRCİ ve Yönetim Kurulu Üyeleri Alaçam Kaymakamı Fikret ZAMAN ve Belediye Başkanı İlyas ACAR’ı makamlarında ziyaret ettiler.

            Ziyarette Olağanüstü Genel Kurul sonucu oluşturulan yeni yönetimin takdimi yapılmıştır. Ayrıca, dernek yönetimi tarafından Kaymakam ve Belediye Başkanına Alaçam ve Yakakent İlçelerinin yerel kalkınmada stratejik alanlarının (YKS) tespit edilerek hazırlanan projenin Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu’na (TKDK) teslim edilme süreci konularında detaylı bilgi verildi. Dernek Yönetimince hazırlanan YKS Dosyası birer suret olarak incelenmek üzere makamlara sunuldu.

            Kaymakam Fikret ZAMAN; Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliğince fonlaması yapılacak olan ve TKDK tarafından incelemeye alınan Yerel Kalkınma Stratejisinin her iki ilçemiz adına hayırlı olmasını dileyerek, süreçte gecesini gündüzüne katarak YKS’nin hazırlanmasında emek sarf eden tüm arkadaşlara teşekkür etti. Belediye Başkanı İlyas ACAR’da; her iki ilçe menfaatine yapılacak olan girişimlere sonuna kadar destek olacaklarını ifade ederek, TKDK’dan güzel haberler beklediklerini ifade etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR