Advert

ALAÇAM'DA MEHMET AKİF ERSOY ANMA PROGRAMI

Alaçam ilçesinde Şehit Muhammet Ali Aksu İlk/Ortaokulu'nda Mehmet Akif Ersoy anma haftasında anma programı gerçekleştirildi.

ALAÇAM'DA MEHMET AKİF ERSOY ANMA PROGRAMI

20-27 Aralık Mehmet Akif Ersoy'u Anma Haftası çerçevesinde Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy'u anma haftası etkinlikleri kapsamında Alaçam ilçe programı Şehit Muhammet Ali Aksu İlk/Ortaokulu'nda yapıldı . Programa İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Fatih Mehmet Öztürkçe, Okul Müdürleri, Veliler, çevre okullardan gelen öğrenciler katıldı. Öğretmen ve öğrencilerin, Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy'u izleyicilere en güzel şekilde anlatmaya çalıştılar. Milli Şairimiz ile ilgili ilçe çapında düzenlenen Şiir ve Kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencelere ödülleri program esnasında verildi.

                Milli şairimiz, İstiklal Marşımızın yazarı Mehmet Akif Ersoy'u ilçe olarak rahmet ve minnetle andıklarını belirten Şehit Muhammet Ali Aksu İlk/Ortaokulu Müdürü Ali Ak, "20-27 Aralık tarihleri milli şairimizin hem doğum hem de ölüm yıllarını içeren tarihler arasında okulumuzda anma programı gerçekleştirdik. Bu haftada öğrencelerimiz tarafından Mehmet Akif Ersoy'un eserlerinden birer şiir seslendiler. Mehmet Akif Ersoy programlarında emeği geçenlere şükranlarımı sunarken, milli şairimizi rahmetle anıyor, kendisi ile meslektaş olmanın gurur ve mutluluğunu yaşadığımızda ifade etmek istiyorum" diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR