Advert

PTT - DER'DEN KAYMAKAM ZAMAN'A ZİYARET

PTT-DER ve On Dokuz Mayıs Üniversitesi organizasyonu iş birliği ile Alaçam ilçesi Pelitbükü Karacak ve Gümüşova İlkokulu öğrencilerine PTT-DER genel başkanı Onur KARAGÖL, dernek üyeleri ve On Dokuz Mayıs Üniversitesi organizasyonu üniversite öğrencileri o

PTT - DER'DEN KAYMAKAM ZAMAN'A ZİYARET

PTT-DER ve On Dokuz Mayıs Üniversitesi organizasyonu iş birliği ile Alaçam ilçesi Pelitbükü Karacak ve Gümüşova İlkokulu öğrencilerine PTT-DER genel başkanı Onur KARAGÖL, dernek üyeleri ve On Dokuz Mayıs Üniversitesi organizasyonu üniversite öğrencileri olarak bir ziyaret gerçekleştirdiler.

            “Bir Dilek Tutun Geliyoruz” sloganı ile yola çıkan dernek, çeşitli kişi, kurum, kuruluş ve sivil toplum örgütlerinden gelen yardımlarla çocukların yüzlerini güldürdü. Dernek Başkanı Onur KARAGÖL, dernek üyeleri ve üniversite öğrencileri Alaçam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ve İlçe Kaymakamı Fikret ZAMAN’ı makamında ziyaret etti. Başkan Onur KARAGÖL derneğin yurt içi ve dışında yaptığı faaliyetler hakkında bilgi verdi. Kaymakam Fikret ZAMAN’da derneğin faaliyetlerini yakından takip ettiğini, bu tür faaliyetlerin birlik, bütünlük ve kaynaşma adına mutluluk verici olduğunu, özellikle faaliyetlere üniversite öğrencilerinin katılmasının gelecek adına umut verici olduğunu belirterek, bu yardımlardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Dernek Başkanı Onur KARAGÖL’de “Bizlere bu yardımları toplamada ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırmada destek veren İlkadım Belediye Başkanı Necattin DEMİRTAŞ’a, İlçe Kaymakamı Fikret ZAMAN’a, Hilal ÇAMAŞ ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR