Advert

ZİRAAT ODASI BAŞKANI HÜSEYİN BEDİR'DEN YENİ YIL MESAJI

Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin BEDİR yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

ZİRAAT ODASI BAŞKANI HÜSEYİN BEDİR'DEN YENİ YIL MESAJI

Başkan Bedir mesajında;

            'Her yeni yıl başarının, güzelliğin, mutluluğun ümit edildiği, kardeşlik ve dostluk bağlarımızın pekiştiği, sağlıklı ve müreffeh bir hayata ulaşma yolunda yeni isteklerimizin filizlendiği bir yıldır.

            Karşılamakta olduğumuz yeni yılın aydınlık bir geleceğe adım atılması yolunda kadim bağlarımızı, birlik ve beraberliğimizi güçlendirmesi, başta cennet ülkemiz Türkiye olmak üzere aynı coğrafyada yaşadığımız komşularımıza ve bütün dünyaya huzur ve istikrar getirmesi en büyük temennimdir.

            İnanıyorum ki yeni yılda bütün vatandaşlarımız Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin ve Yüce Milletimizin hedeflerine ulaşması, mazlum milletlerin yegâne umudu olan Devletimizin gücüne güç katması ve bekası doğrultusunda birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içerisinde her zaman olduğundan daha fazla kenetlenecek, bu istikamette emin adımlarla yürümeye devam edecektir.

            Bu vesileyle; 2020 yılının hizmet etmekten onur duyduğum Siz Değerli Alaçamlı Çiftçilerimiz ve Alaçam halkına, Aziz Türk Milleti'ne ve tüm dünya milletlerine sağlık, esenlik, barış ve kardeşlik getirmesini diler, yeni yılınızı en içten duygularımla kutlarım.' dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM’DA DENETİMLER DEVAM EDİYOR
ALAÇAM’DA DENETİMLER DEVAM EDİYOR
EMNİYET’TEN KAMUYA AÇIK ALANLARDA, MASKE VE SİGARA DENETİMİ YAPILDI
EMNİYET’TEN KAMUYA AÇIK ALANLARDA, MASKE VE SİGARA DENETİMİ YAPILDI