Advert

KAYMAKAM ZAMAN, YENİ YIL MESAJINI PELİTBÜKÜ'NDEN VERDİ

Alaçam Kaymakamı Fikret ZAMAN 2020 yılı için mesajını Pelitbükü'nde vatandaşların talep ve önerilerini dinleyerek verdi.

KAYMAKAM ZAMAN, YENİ YIL MESAJINI PELİTBÜKÜ'NDEN VERDİ

2019 Yılının son gününü Pelitbükülü vatandaşlarla geçiren Kaymakam ZAMAN, Yeni yıllarını en iyi şekilde geçirmeleri temennisinde  bulanarak istek ve taleplerini dinledi.

    ZAMAN mesajında; “Sevinçleri ve üzüntüleriyle bir yılı daha geride bırakıyor, yeni umutlarla yeni bir yıla girmenin heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz. Şüphesiz ki, her yeni yıl umut ve beklentileri de beraberinde getirmektedir. Bu bakımdan geleceğimizin ümit ettiğimiz gibi olması için hepimizin üzerine önemli sorumluluklar düşmektedir. Aynı İlçede yaşayan insanlar olarak bizlerin en önemli sorumluluğunun; birbirimize karşı yardımsever, anlayışlı ve hoşgörülü davranmak olduğunu unutmayalım. Bununla birlikte, daha güzel gelecek için hepimizin dünün muhasebe ve mukayesesini en iyi şekilde yaparak, başta kamu kurumları olmak üzere, sivil toplum kuruluşları ve toplumun tüm kesimleriyle birlikte el ele, gönül gönüle vererek daha iyiye ulaşmak için daha çok çalışmalı, yeni bir şevk ve enerjiyle önümüzdeki tüm engelleri aşıp Alaçamımızın sesini daha gür duyurabilmemiz için üzerimize düşen görevleri yerine getirmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, yeni yılın ülkemize, milletimize, tüm insanlığa, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini temenni ederim. Hizmet etmekten onur duyduğum Saygıdeğer Alaçamlı hemşerilerimin ve kamuda görev yapan arkadaşlarımın yeni yılını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım dedi.

         

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR