Advert

KAYMAKAM ZAMAN YILBAŞI GECESİ HASTANE VE EMNİYET'İ ZİYARET ETTİ

Alaçam Kaymakamı Fikret ZAMAN, Yılbaşı gecesi İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Alaçam Devlet Hastanesi Acil Servisi ve Yatan Hastaları ziyaret etti.

KAYMAKAM ZAMAN YILBAŞI GECESİ HASTANE VE EMNİYET'İ ZİYARET ETTİ

İlk önce Alaçam İlçe Emniyet Müdürlüğü personelini ziyaret ederek yılbaşı gecesi münasebetiyle meydana gelebilecek her türlü olumsuzluğa karşı halkın geceyi huzur içerisinde geçirebilmesi için İlçe Emniyet Müdür Vekili Erol Can KESKİN'den denetimler hakkında bilgi aldı. Karakol biriminde görev yapan polisler ile sohbet eden ZAMAN, görevli olan memurlara teşekkür ederek gece geç saatlerde Alaçam Devlet Hastanesini ziyaret etti.

            Alaçam Kaymakamı Fikret ZAMAN Alaçam Devlet Hastanesinde bulunan hastaları ziyaret ederek yeni yılda huzur, mutluk ve sağlık dileklerinde bulundular.

            İlçe Devlet Hastanesi ziyaretinde Acil serviste görev yapan doktor ile birlikte birimleri gezdi. ZAMAN, ilk önce acil serviste bulunan hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunan kaymakam ZAMAN, daha sonra serviste yatan hasta ve hasta yakınlarının dalarını ziyaret ederek onlarla sohbet etti. Hastalar ise ilçe kaymakamını karşılarında görünce şaşkınlıklarını gizleyemediler, ziyaretlerinden dolayı kaymakam beye teşekkür ettiler.

            Kaymakam ZAMAN ise geçmiş olsun dileklerini ve acil şifalıklar dileyerek hastalara moral verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
EMNİYET MÜDÜRÜ  MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI
EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI