Advert

KAYMAKAM ZAMAN, PELİTBÜKÜ KARACAK'DA

Alaçam Kaymakamı Fikret ZAMAN, Pelitbükü Karacak mahallesini ziyaret ederek, Muhtar ve vatandaşlarla bir araya geldi, sorunlarını yerinde dinledi, yaşlılarla sohbet etti.

KAYMAKAM ZAMAN, PELİTBÜKÜ KARACAK'DA

          2019 Yılının son gününü Alaçam'a 38 kilometre uzaklıkta bulunan Pelitbükü Karacak Mahallesinde bulunan vatandaşlarla bir araya gelen Kaymakam ZAMAN, Yeni yıllarını en iyi şekilde geçirmeleri temennisinde  bulanarak istek ve taleplerini dinledi.

            Alaçam Kaymakamı Fikret ZAMAN, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Emre Kösem ile birlikte Pelitbükü Karacak mahallesi Muhtarı Osman YALÇIN'ında hazır bulunduğu Mahalle halkını ziyarette bulundu.

            Pelitbükü Karacak Mahallesi Muhtarı Osman YALÇIN ve Mahalle halkını evlerinde ziyaret ederek ihtiyaçlarını gidermek amacıyla bir araya gelen ZAMAN, yılın son günü olan 31 Aralık 2019 Pazartesi günü mahalle halkıyla hem sohbet etti hem de gönüllerini aldı. Pelitbükü Karacak Mahallesinde bululan yaşlı vatandaşları ise evlerinde ziyaret etti. Onlara ihtiyaçları doğrultusunda yapabilecekleri yardımları kendilerine bizzat sunarak ihtiyaçlarını gidermek ve sorunları yerinde çözmek için burada olduklarını ve devletin kapısının sizlere her zaman açık olduğunu dile getiren Kaymakam ZAMAN, vatandaşların sorunlarını tek tek dinleyerek, çözüm konusunda devletin imkânlarını, ihtiyacı olanların tamamına ulaştırma gayreti ve çabası içinde olduklarını, kamu kurum ve kuruluşlarına müracaat etmek isteyip de çekingenliği nedeniyle gidemeyenlere de cesaret verdiklerini belirtti.

            Daha sonra, İlçe Kaymakamı Fikret Zaman, yatağa bağımlı olarak yaşamını sürdüren hasta Zeynep YALÇIN'ı, Emine SATILMIŞ'ı ve Kezban ARSLAN'ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunarak ihtiyaçlarının olup olmadığını, ihtiyaçlarının vakıf aracılığı ile kendilerine iletileceğini ifade etti.

            Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından çatıları tamir edilen temelden çatısına kadar evi yaptırılan ev sahipleri Sevgi SATILMIŞ, Sevgül YALÇIN, Kezban ARSLAN ve Hamide SATILMIŞ'ın evlerini gezerek onlara hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

            Son olarak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından İbrahim KAYA isimli vatandaşında yeni yapılacak olan evin temelini atarak bundan sonraki çalışmaları yakından takip edeceğini ve takipçisi olacağını söyledi.

            Son olarak Pelitbükü Karacak ve Hasırlık Camiilerini'de ziyaret eden Kaymakam ZAMAN Mahalle Muhtarı Osman YALÇIN'dan bilgiler aldı. 

            Pelitbükü Karacak Mahallesi Muhtarı Osman YALÇIN, Yılın son gününde Mahallemizde bulunan dört sokağı kapı kapı gezerek halkımızın sorunlarını yerinde dinleyen ve onlara moral kaynağı olan İlçe Kaymakamımız Sayın Fikret ZAMAN'a teşekkür ederim dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR