Advert

VEKİL YILMAZ, PARTİLİLERLE BİR ARAYA GELDİ

AK Parti samsun Milletvekili Yusuf Ziya YILMAZ AK Parti Alaçam İlçe Binasında partililerle bir araya geldi.

VEKİL YILMAZ, PARTİLİLERLE BİR ARAYA GELDİ

              Toplantıda Alaçam AK parti İlçe Başkan vekili Gürhan BATI, Alaçam Belediye Eski Başkanı Hadi uyar, Bafra Belediye Başkanı Hamit KILIÇ, Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin KIYMA, Yakakent AK Parti İlçe Başkanı Saliha KORKMAZ, Alaçam AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nimet KARANLIK ve partililer katıldı. Toplantıda genel siyasi değerlendirmeler yapıldı.

            Her ne kadar genel siyasi değerlendirmeler yapıldıysa da, insanın aklına acaba ilçe başkanlığı konusunda görüş alış verişimi yapıldı sorusu akla gelmiyor değil. Çünkü İlçe Başkanı Selahattin ALKAN'ın istifasının ardından ilçe başkanlığı konusunda yoğun çabaların olduğu fakat daha il başkanlığı ve genel merkezin  tarafından bir açıklama yapmaması kafaları karıştırıyor.

            Alaçam AK parti İlçe Başkan vekili Gürhan BATI, AK Parti Alaçam İlçe Binasında partililerle bir araya gelen "Milletvekilimiz Sayın Yusuf Ziya YILMAZ'ın çok yoğun geçen meclis gündeminin ardından İlçemizi ve yönetim kurulumuzu ziyaret etti, yaptığı bu nazik ziyaretten dolayı çok teşekkür ediyorum. İlçemizde yapılması uygun görülen projeleri ve partimizin Çalışmaları hakkında bilgi vererek Alaçamımız hakkında istişarelerde bulunduk " dedi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR