Advert

Genç Bozkurtlar Doyasıya Eğlendi

"Maziden Atiye Bir Sevdadır Ülkücü Hareket"

Genç Bozkurtlar Doyasıya Eğlendi

Alaçam Ülkü Ocakları tarafından organize edilen “Gençlik Şöleni” adı altında yapılan müzik eğlence programı 23 Ekim 2018 Salı günü akşam saat 19.00’da Alaçam kapalı spor salonunda yapıldı.

            “Gençlik Şöleni” adı altında yapılan programa sanatçı olarak katılan Mustafa Karaca, Burçe Bozkurt ve Alperen Kekilli tarafından seslendirilen birbirinden güzel eserlerle coştular. Genç Bozkurtların salona girişi ise görülmeye değerdi. Kalabalık bir topluluk ile hep birlikte salona giren genç bozkurtlar “Alaçam Ovası Bozkurtların Yuvası” sesleri ile salonu inlettiler.

Açılış konuşmasını Milliyetçi Hareket Partisi Alaçam İlçe Başkanı Erdinç Gül yaparak şunları söyledi; Alaçam ilçe teşkilatlarımızın ortaklaşa düzenlediği gençlik şöleninde bizleri yalnız bırakmayan başta İl Başkanım Taner Tekin, İl Başkan yardımcısı Aslan Kösef, İlçe Başkanlarım milletvekili adaylarımız Abdurrahman Çamaş ve Yakup Akın’a Alaçam Ayvacık Çarşamba Terme Salıpazarı ziraat odası başkanlarına, Alaçam muhtarlar dernek başkanı, şoförler cemiyetine esnaf odamıza bizlerin davetine icabet eden kıymetli hemşehrilerimize, bozkurtlara ve asenalara sonsuz teşekkür ederim dedi

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Taner Tekin; “Biz MHP Samsun teşkilatı olarak yerel seçimlerde ittifak olmayacakmış gibi çalışıyorduk. Şimdi bu çalışmalarımızı daha da hızlı yürüteceğiz. Büyükşehir dahil 18 belediyenin tamamına talibiz. Yerel seçimlerde Samsun’un en iddialı partisiyiz. İddiamızın nedeni, Vezirköprü'den Terme'ye, Yakakentten Salıpazarına, Havzaya Ladik'e kadar milletimizin teveccühü ve milletimizin özlemle beklediği Milliyetçi Hareketin şeffaf kucaklayıcı hizmete dayalı yönetim anlayışıdır. Milletimizin karşısına tertemiz ismi şaibeye bulaşmamış akrabalık eş dost ilişkisi olmayan adaylarla çıkacağız.

Biliyoruz ve inanıyoruz ki, yıllardır hak ettiği hizmeti ve kamu yatırımlarından hakkına düşeni alamamış Samsun, hak ettiği hizmetlere Milliyetçi Hareketin belediyecilik anlayışı ile kavuşacaktır dedi.

Mustafa Karaca, Burçe Bozkurt ve Alperen Kekilli tarafından seslendirilen birbirinden güzel eserlerle Genç Bozkurtları ve Asenaları sahne almadı. Hareketli parçaları dinleyen katılımcılarında sahneye inmesiyle ortaya güzel bir görüntü çıktı.

Programın düzenlenmesinde emeği geçen başta MHP İlçe Başkanı Erdinç Gül ve yönetimine, Ülkü Ocaklarına, Gent Bozkurtlara ve Asenalara teşekkür eden ses sanatçıları gördükleri ilgiden çok memnun kaldıklarını ve en yakın zamanda tekrar bir araya gelerek bu birlikteliği tekrar yaşayalım dediler. Program sonunda Milliyetçi Hareket Partisi Alaçam İlçe Başkanı Erdinç Gül tarafından hazırlatılan plaketler sanatçılara takdim edildi.    

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
GIDA GÜVENLİĞİ DENETİMLERİ SÜRÜYOR
GIDA GÜVENLİĞİ DENETİMLERİ SÜRÜYOR
ŞİRİNKÖYDE İFTAR
ŞİRİNKÖYDE İFTAR