Advert

KİTAPLAR ÖĞRENCİLERE ULAŞTI

İlçe Kaymakam Fikret ZAMAN, geçtiğimiz günlerde ziyaret ettiği Şadiye-Muzaffer TURHAN Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencilerinin Kaymakam Bey'den talep ettikleri kitapları Okul Müdürü Namık KOCABAŞ'a teslim edildi.

KİTAPLAR ÖĞRENCİLERE ULAŞTI

          İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda İlçe Kaymakamı Fikret ZAMAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai TURAL, Şube Müdürü Ömer ŞENER ve Milli Eğitim Şeflerinin katılımıyla Şadiye-Muzaffer TURHAN Anadolu Lisesi Müdürü Namık KOCABAŞ ve Müdür Yardımcısı Sabriye HALIÇ'a kitaplar teslim dildi.

            Kaymakam ZAMAN,  çok kitap okumanın bilgi dağarcığını geliştirdiğini, özgüveni ve anlama gücünü arttırdığını söyledi. Yaklaşık 100 kitabı Şadiye-Muzaffer TURHAN Anadolu Lisesi öğrencilerine hediye eden ZAMAN, "Okullarımızda, insanın hayat boyu devam edecek olan öğrenme sürecinin bir parçası olarak, sizlere en kaliteli eğitimi verebilmeye çalışıyoruz. Eğitiminizi alırken güzel ve başarılı bir geleceğiniz olması için kitap okumanızı tavsiye ediyorum. Düşünce ve hayal dünyanıza katkıda bulunacak kitap okuma alışkanlığını pekiştirerek, kitapları, hayatınızda önemi bir rehber haline getirmelisiniz." dedi.

            Şadiye-Muzaffer TURHAN Anadolu Lisesi Müdürü Namık KOCABAŞ, Öğrencilerin taleplerini yerine getiren İlçe Kaymakamı Fikret ZAMAN'a Okul ve Öğrencilerim adına teşekkür ederim dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR