Advert

MHP YÖNETİMİ TOPLANDI

Milliyetçi Hareket Partisi Alaçam İlçe Yönetimi Erdinç GÜL Başkanlığında öğretmenevinde Çarşamba akşamı aylık yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.

MHP YÖNETİMİ TOPLANDI

Toplantıda konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Alaçam İlçe Başkanı Erdinç GÜL, Gönül seferberliği ve üye çalışmaları kapsamında yapılan toplantının bundan sonraki süreçte yeni üyeler kaydederek çizgimiz doğrultusunda yolumuza devam edeceğiz. “Bizim milliyetçilik anlayışımızın temelinde insan sevgisi vardır. Birlikte sokak sokak, mahalle mahalle bütün vatandaşlarımızın yanında olup onların sıkıntılarına çare arayacağız. Birileri kim var dediğinde bulunduğumuz mahallede bir sancak gibi dalgalanıp, kimsesizlerin kimsesi olup halkımızla birlik ve beraberlik içinde Milliyetçi Türkiye’yi kuracağız. Allah sizlerin ve bütün teşkilat mensuplarımızın yardımcısı olsun.”

“MHP ÜLKEMİZİN SİGORTASIDIR”

            MHP’nin ülkemizin ve milletimizin sigortası olduğunu belirten GÜL, “MHP ülkemizin ve milletimizin sigortasıdır, politikaları ile hep haklı çıkmıştır. Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli'nin işaret ettiği düsturlar doğrultusunda önce Ülkem sonra Partim sonrada ben diyerek çalışmalarımızı yürüteceğiz. Bu vesile ile MHP’ye gönül vermiş vatan ve millet sevdalısı tüm halkımızı MHP çatısı altında toplanmaya davet ediyoruz.”

"MHP'NİN FARKI"

            Türk siyasetinde MHP'ni diğer siyasi partilerden ayıran ve farklı kılan en önemli özelliği disiplinli olmasıdır. Fakat bu disiplin sevgiye ve saygıya dayanmaktadır. Yönetim anlayışımızdaki sahip olduğumuz şuur ve sorumluluk anlayışı da işte bu farktan dolayı ortaya çıkmaktadır. Türk Milliyetçilerinin geçmişte yaşadığı mahkûmiyetlerin ve mağduriyetlerin bir tanığı ve yaşayanlardan biri olarak sorumluluklarımız çok fazla. Geçmişte yapılan soylu mücadeleye ve bu mücadeleyi verenlere sevgi, saygı ve minnet duygularından başka bir hissimiz yok. Teşkilat olarak işte bu sorumlulukların omuzlarımıza yüklediği vazife şuuruyla hareket etmekteyiz. Tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte herkese eşit mesafede bir duruş sergiliyoruz dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HEMŞEHRİMİZ HÜSEYİN EROĞLU’NA BAŞARILAR
HEMŞEHRİMİZ HÜSEYİN EROĞLU’NA BAŞARILAR
ŞEHİT AİLELERİNE ÜCRETSİZ TAKSİ
ŞEHİT AİLELERİNE ÜCRETSİZ TAKSİ