Advert

ALAÇAM BELEDİYESİ KARLA MÜCADELE ÇALIŞMALARI

Alaçam Belediyesi karla mücadele ekiplerince Meteoroloji Genel Müdürlüğü uyarılarını takip ederek olası kar yağışı için ilçe genelinde gerekli tüm tedbirlerin alındığı belirtildi.

ALAÇAM BELEDİYESİ KARLA MÜCADELE ÇALIŞMALARI

                 Karla mücadele edecek ekipler, tüm ekipman ve donanımlarıyla, Alaçam ilçemizin yüksek mahallerinde 7 gün 24 saat görev yapmakta ayrıca, gelen bilgiler değerlendirilerek ekipler tarafından derhal müdahale edilmektedir.

                Belediye Başkanı İlyas ACAR; "Kış mevsimi yüksek mahallelerde yüzünü göstermeye başladığı tarihten itibaren karla mücadele edecek olan ekiplerimizin tüm hazırlıklarını tamamladık. Meteoroloji Genel Müdürlüğünün uyarılarını takip ederek mahalle muhtarlarımızdan aldığımız bilgiler doğrultusunda karla mücadele ekiplerimiz 7 gün 24 saat teyakkuz halindeler. Karın ilk yağdığı günden itibaren karla mücadele ekiplerimiz, 20 personelimiz ve iş makinelerimiz ile birlikte kar küreme ve yol açma çalışmalarına devam ediyor. Yüce Allah'a Şükürler olsun ki devam eden çalışmalarımızda her hangi bir aksaklık yaşamadık. Şu an itibariyle kar çalışması yaptığımız yüksek mahallerimizde kapalı yolumuz bulunmamaktadır.

                Karla mücadele çalışmalarında gece gündüz demeden özverili çalışan tüm mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HAYIRSEVERLERE ÇAĞRI
HAYIRSEVERLERE ÇAĞRI
KAYMAKAM ZAMAN’DAN 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ MESAJI
KAYMAKAM ZAMAN’DAN 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ MESAJI