Advert

AK PARTİ SAMSUN 83. İL DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI

Samsun AK Parti 83. İl Danışma Meclisi Toplantısı, Atakum Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezinde gerçekleştirildi.

AK PARTİ SAMSUN 83. İL DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI

          83. İl Danışma Meclisi Toplantısına, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Milletvekilleri Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz, Orhan Kırcalı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, Gençlik Kolları Başkanı Cem Emre Çakan, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları, geçmiş dönem il ve ilçe başkanları, kuruluşundan bugüne Samsun teşkilatında görev yapan İl ve İlçe yönetimleri ile  çok sayıda partili katıldı.

 2020 TAZELENME YILI

            AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Coşku içerisinde geçen programın ilk bölümündeki video sunumunun ardından "2020 yılı bir tazelenme yılı olacaktır. Daha önce de belirttiğimiz gibi 22 Şubat'ta ilçelerimizde kongre çalışmalarına başlıyoruz. Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızca İlkadım ve Alaçam'da ilçe başkanlarımız atandı. Göreve gelen arkadaşlarımıza  başarılar diliyorum. Diğer iki ilçemizde de önümüzdeki günlerde değerlendirmeler tamamlanarak atamalar yapılacak. Çok net ifade ediyorum. Biz gururla bu süreci yaşıyoruz.  Güçlü bir teşkilatımız var. Birlik ve beraberlik içerisinde hep beraber inandığımız yolda yürüyelim."

SİYASET AKADEMİSİNE YÜZLERCE BAŞVURU OLDU

            "Samsun'da düzenlenecek siyaset akademisi çalışmaları da devam ediyor. AK Parti klasiği haline gelmiş olan siyaset akademisi uygulaması Türkiye’de 38 ilde  yapılacak. Bunlardan bir tanesi de Samsun. Yüzlerce katılımcı oldu. Tüm teşkilatlarıma emeği geçen arkadaşlarıma katılımcılara teşekkür ediyorum. Çok verimli ve güzel bir çalışma olacağı inancındayım."

            Daha sonra AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir de konuşmalarında gündeme dair açıklamalarda bulundular. 

TÜM İLÇE BAŞKANLARINA PLAKET

            İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda, AK Parti'nin kuruluşundan bugüne görev yapan ilçe başkanlarına plaket takdim edildi. Plaket töreninin ardından gerçekleştirilen soru-cevap bölümüyle il danışma meclisi toplantısı tamamlandı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HEMŞEHRİMİZ HÜSEYİN EROĞLU’NA BAŞARILAR
HEMŞEHRİMİZ HÜSEYİN EROĞLU’NA BAŞARILAR
ŞEHİT AİLELERİNE ÜCRETSİZ TAKSİ
ŞEHİT AİLELERİNE ÜCRETSİZ TAKSİ