Advert

BAFRA GENÇ İŞADAMLARI DERNEĞİ BAFRA İÇİN YATIRIMCI ARAYIŞINDA

Bafra Genç İş Adamlar Derneği ( GİAD) Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu tarafından Sapanca da düzenlenen Ülkemizin dört bir yerinden davet edilen Genç İş insanları Federasyon ve dernek başkanları olarak 2020 başkanlar kurulu toplantısına katıldı.

BAFRA GENÇ İŞADAMLARI DERNEĞİ BAFRA İÇİN YATIRIMCI ARAYIŞINDA

Bafra Genç İş Adamları ( GİAD) Başkanı Alper Güngör, toplantının Başkanlığını TUGIK Genel Başkanı Erkan Güral  ve Divan heyeti Başkanlığını TUGIK Kurucu başkanı Erhan Özmen' in  yaptığı toplantıda Bölgemiz hakkında yaptığımız çalışmaları, beklentilerimizi, yatırım durumlarını ve kendi iç dinamiklerimizle bölgenin istihdamına ve ekonomisine katkı sağlamak açısından projelerimizi anlattık, Bafra'mızı marka şehir olma yolunda atacağımız adımları diğer Genç iş adamları dernekleri ile yapabileceklerimizi belirtti.

                Bizim ve bölgemiz açısından çok verimli geçen toplantıda yurt dışında yaşanan doğal ve sağlık sorunlarının ülkemiz ve bölgemiz acısından (Ulaslararası pazarların CIN bölgesindeki ithalatlarını durdurup alternatif ülkeler arayışında ve basta Ülkemiz olmak üzere bu durumu değerlendirerek ) fırsata dönüşümleri ifade ettik.

                Ekonomik anlamdaki yatırımların yıl bazında gerçekleşme durumları ve Mart ayında yapılacak Genel Kurul ile daha güçlü bir TUGIK daha çalışkan Federasyon Yapıları ve daha aktif Giad dernekleri ile ülkemize daha iyi hizmet ederek dünyada daha iyi duruma getirmek en büyü hedefimiz. Bafra Giad olarak böyle bir yapının içinde mihenk taşı olmak bizim için ayrı bir gururdur, Bafra’mızı her gittiğimiz yere de anlatmak, bölgeye katkı sağlamak isminden bahsettirmek bizim için önemlidir ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
OTOBÜSTEN KARANTİNAYA
OTOBÜSTEN KARANTİNAYA
ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ
ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ